Кам’янець-Подільський: звання «Популіст року» знайшло свого хероя

Нарешті я її знайшов -найцікавішу передвиборчу програму. За моє суб’єктивне звання «Популіст року» у Кам’янці-Подільському змагалось багато кандидатів.

У фінал явно виходили представники «Батьківщини» зі своїм гаслами всеукраїнського масштабу, а діючий депутат міської ради Геннадій Яворський на одному зі свої білбордів навіть обіцяв «газ власного видобутку – населенню». Не зрозуміло лише, де пан Яворський добуватиме газ та як доставлятиме його виборцям, але то таке.

На диво пасивно веде себе скандальний кандидат на посаду міського голову Вікторія Кохановська. Варто відмітити хіба боротьбу з міжнародним  фестивалем «Respublica». Пані Вікторії не до вподоби, як поводяться учасники фесту та цікавиться скільки з цього має міський бюджет.

Але перемогу сьогодні  святкує інший ймовірний градоначальник Кам’янця-Подільського, самовисуванець, член ВО «Батьківщина», житель села Зіньківці Олег Федоров. Навряд до кінця кампанії хтось зможе його переплюнути.

Дуже дякую жіночці, що роздавала його програмку зранку біля дитсадку. Якби не ви, то можливо багато кам’янчан не змогли б ознайомитись з програмою розвитку міста аля «Нью-Васюки»

1

Всю передвиборчу програму переписувати не буду, виділю найкраще:
–  «На половину знижу тарифи на холодну та гарячу воду, водовідведення та тепло» (очевидно, що за світло домовитись не вийшло)

– «Цілодобовий ясла-сад»

– «Забезпечу безплатний проїзд пільговикам усіма маршрутами протягом усього часу їх роботи» (приватні перевізники, яких в місті більшість, вже кусають лікті)

– «Перетворю школу №11 у дванадцятирічну» (чим 11 школа провинилась чи завдячує кандидату не повідомляється)

– «Не допущу…відпусток «за власний рахунок» бюджетників (- пане директоре, мені дуже терміново потрібно поїхати до хворої мами, готова взяти вихідний «за власний рахунок». – Ні, це категорично заборонив міський голова Федоров!)

– «Забезпечу усіх бажаючих кам’янчан землею для індивідуального будівництва житлових будинків і гаражів» (ну, це взагалі без проблем буде зробити в гігантському мегаполісі на ім’я Кам’янець-Подільський)

– «Узаконю усі об’єкти самовільного будівництва громадян за якими відсутні спори з сусідами» (поки власники маршруток ще плачуть, починають радіти власники МАФів)

– «Скасую платний проїзд через Старий міст» (ймовірніше всього мова йде про проїзд через Замковий міст. Ну тут точно радіє Віктор Шкварський, який добивається цього вже давно. Бюджету ці гроші явно не потрібні, навіщо взагалі місту гроші?)

– «Споруджу в усіх мікрорайонах міста громадські(безкоштовні) криниці та туалети» (Мельниченко зі своєю платною “Питною водою для кам’янчан” нервово курить в сторонці)

– «Засаджу усі придатні для цього місця деревами, кущами, квітами перетворивши місто в саме озеленене в Україні» (ага, це ще якщо щось залишиться після роздачі землі всі бажаючим та узаконення об’єктів  самовільного будівництва.  А ще плюс криниці і туалети)

– «З’єднаю автобусним і залізничним сполученням місто з усіма містами обласного значення України» (- Так, комунальники, що зараз робите? – Таж копаємо всім криниці і озеленюємо  все довкола. – Добре, закінчите з цим та отримаєте в завгоспа залізничні рельси. Там трошечки роботи)

– «Утворю в кожному районі міста виборну раду району, яка буде вирішувати всі питання життєдіяльності району для чого передам їм усі повноваження виконкому та необхідні кошти» ( А, то кошти таки ще залишились, чи ні?)

2

Все це смішно, якби не було б так сумно. Це кандидат на посаду міського голови стотисячного міста.

 Дмитро Шеремета.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Дмитро Шеремета

Дмитро Шеремета

Журналіст
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Звичайний технічний кандидат, що тут цікавого?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.