Відкритий, але не чесний лист Мельника Сергія Івановича

Як на мене, то мені зрозуміло що змусило Сергія Мельника написати такого відкритого, але не щирого листа до Хмельничан.

Думаю що, коли б пан Мельник  хотів після себе щось добре на згадку залишити, хоча б наступника, то він мав би подумати про це заздалегідь.

Фото1

Але йому байдуже наше місто, він ніколи не був Хмельничанином, хоча про це і говорить.

Мельник думає, якщо маєш Хмельницьку прописку то ти Хмельничанин, ні – Хмельницький потрібно любити серцем, а не думками про збагачення  (сам він родом  із Хмельницького району, село Маломолинці)

Його фраза:– “але країна воює”, – так говорять ті, хто нічого не робить, або не хоче робити , і вони списують все на війну!

Далі у листі він пише: “І просто по-людськи, я був би радий бачити на цій посаді того, в чиїй порядності я мав нагоду переконатися…..”. Тут безумовно написав правду про порядність Мандзія Сергія Володимировича, але не до Хмельничан, а до спільного сімейного бізнесу, де син або близькі друзі Мельника є співзасновниками підприємств Сергія Мандзія. Витяг із державного реєстру про це свідчить.

ДОДАТОК-6---3Л

ДОДАТОК-6---1Л

Разом вони мали нагоду відзначитися у своїй порядності один до одного,  як у будівельній та земельних галузях міста так і пасажирському перевезенню Хмельничан.

Далі Мельник говорить: “Ставленики ПР (партії регіонів) робили все можливе, щоб зігнути кожного, хто наважувався їм опиратися…». Однак наша місцева влада на чолі із Мельником С. І. навіть не намагалася опиратися, а лояльність влади Януковича він отримав шляхом передачі решіоналам ліквідних  комунальних приміщень міста, а саме по вул. Проскурівській 1, де було відділення Укрпошти, по вул. Кам’янецькій 69, де розміщається канал Лабазюка С. та інших. Все це майно на сьогоднішній день належить родині Василя Ядухи!

Фото3

Фото2

Непоганий «опір» правда?

Я хотів би щоб Сергій Мельник, пояснив детальніше свої слова , якими він охарактеризував Мандзія, це:-” вміння вирішувати питання по-людськи”.

Як на-мене, то не зовсім зрозуміло – де та людяність та совість С. В. Мандзія по відношенню родини загиблого у автокатастрофі, яка відбулася  11 червня 2014 в Хмельницькому у мікрорайоні Лезневе маршрутка, яка виконувала рейс за номером 9, з’їхала з дороги у річку. У результаті дорожньо-транспортної пригоди загинув 74-річний пенсіонер, а через тиждень у лікарні помер інший пасажир. Ще близько 30 людей, які їхали в автобусі, отримали забої та переломи.

Фото6

Автобус № 9, який допустив ДТП, їздив за маршрутом, який належав малому приватному підприємству “Купава”, де звинуватили та посадили за грати лише одного водія. А чому не понесли покарання ті хто безпосередньо випускав несправний автобус на лінію, директора та власника підприємства? А тому що засновником підприємства на той час був тесть Сергія Мандзія. Та дуже цікаво і “порядно” він поступив по відношенню до сім’ї загиблого.

Суд присудив, щоб його підприємство виплатило компенсацію сім’ї загиблого, а доки тривали суди, то винахідливий та ” порядний розвідник” з яким Сергій Мельник пішов би у бій, ліквідував підприємство, а з усіма транспортними засобами переуклав угоди на перевезення із власним підприємством ТОВ  ” Рембуд-транс” .

Немає підприємства і немає проблем, такі дії та думки “порядного”.

Далі пише Сергій Мельник : “Він багато років веде власну справу, що є складовою різних галузей економіки Хмельницького: будівництво, ІТ-технології, освіта, транспорт”.

Так веде, але не власну, і тут Сергію Івановичу потрібно було б уточнити, що це є Ваша спільна справа, і вся вона засновано на майні громади, яке в той чи інший спосіб перейшло від жителів міста до контрольованих Вами підприємств.

Наведу такий приклад, у 2007 році закінчується договір оренди земельної ділянки по вул. Володимирська, 58/2, площею 1200 м.кв. ТОВ «Гранд-Альянс».

​ Особиста причетність колишнього Хмельницького міського голови та діючого депутата Хмельницької міської ради Сергія Мандзія до прийняття незаконного рішення  Хмельницькою міською радою № 56 від 28.08.2013 року та укладення угоди , яку і самі ж підписали, підтверджується наступним беззаперечним фактом.

1!Після офіційної відмови у продовжені оренди земельної ділянки по вул. Володимирська,58/2, відбулася офіційна зміна власників ТОВ «Гранд-Альянс». Зокрема, до складу співзасновників товариства ввійшли Сергій Мандзій та син Хмельницького міського голови Юрій Мельник, та “відкриті, чесні, порядні та комунікабельні” виносять на сесію міської ради та успішно голосують про продовження договору оренди земельної ділянки того ж підприємства, але вже з іншими засновниками, та більше того , Сергій Мандзій став ще й директором цього підприємства.

Мельник про Мандзія: “Він багато зробив для створення «Стратегії економічного розвитку м. Хмельницького» та Генерального плану, брав участь у розробці маршрутів транспорту” , так тут є деякі слова правди, а саме що ” багато”, але чи корисного?

Якщо сказати більш правдиво, то на жаль після спільної діяльності двох Сергіїв, наше місто вже ніколи не зможе відповідати тому Генеральному плану забудови та розвитку міста , який був затверджений. Чого лише вартує лист міського голови С. Мельника до Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» від 04.06.2013 року № 02-10-737 відповідно якого, С. Мельник намагався змінити цільове призначення земельної ділянки площею 2,7 га., в районі міського пляжу, на зону багатоквартирної та громадської забудови…

Фото5

Цей вчинок дійсно є гідним для посадовця котрий вболіває за місто і відпочинок громадян (забудувати майже весь міський пляж).

Лист-01

В  транспортній галузі міста, яка на сьогоднішній день є хаотичною і спрямована лише на особисте збагачення Мандзія, ще можна буде навести лад новому керівнику містата депутатському корпусу, а от із хаотично побудованими будинками, під які землі виділялись по корупційним схемам у 2012-2013 роках, вже ні! Як приклад , наведу Вам дорогі Хмельничани, яким чином  був побудований багатоповерховий будинок, майже на самому Майдані Незалежності у центрі нашого міста. Все розпочиналося із оренди громадською організацією приміщення котельні по вул.. Соборна 73 (для чого неприбутковій громадській організації приміщення котельні?). Головою громадської організації була Біленька Л. І. – теща Мандзія. В подальшому 25.06.2014 р. було отримано містобудівні умови та обмеження на реконструкцію котельні під багатоквартирний житловий будинок. Непогана схема, чи не правда?

Фото7

Фото8

Це лише поодинокі факти співпраці ” побратимів” які можуть йти в розвідку. У Хмельницькому вони вже на мій погляд – добре сходили!

Я думаю нам усім тепер зрозуміло що спонукало та які причини призвели до написання відкритого, але не щирого листа “хмельничанина “- Мельника!

Нам усім потрібно зважено подумати, кому ж довірити бути керівником міста!

Ми не маємо права на помилку!

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Іван Кульгук

Іван Кульгук

Голова Ради Хмельницького територіального відділення Асоціації платників податків
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 25

 1. В АТО їх , а не в мери!

 2. Почитайте, хто це пише і все зрозумієте. Іван Кульгук – це кадровий офіцер КГБ СССР, який на пенсії став бізнесменом з розкрадання народної власності. А в хмельницькій “раді майдану” замість того, щоб бути люстрованим, люстрував іншим.

  Вся ця брехня і підтасовки – це спроба Кульгука помститися Сергію Мандзію за те, що Мандзій завадив Кульгуку будувати незаконну забудову перед вікнами людей на Зарічанській, 38:http://m.vsim.ua/Novyny-Hmelnytskogo/Podii/pered-viknami-baghatopoverhivki-po-zarichans-kij-pobuduvali-stinu-lyud-10415793.html

  Розповідь людей про афериста Кульгука буде цікавіша, аніж його кагебешні фальшивки.

  • Немаю проти нічого аргументів Олександра, але мене, як правозахисника, міжнародного гросмейстери, чемпіона України з шахів й просто громадянина і патріота нашого міста тяжко звинуватити в упередженості. Але висловлю свою думку з цього приводу. Мельником і мандзієм награбовані набагато більше за час їхнього керування містом , ніж оприлюднив кульгук, він оприлюднив менше 1 відсотка схем мельника і кульгука. Тому голосувати на мера ні в якому разі не можна за мандзія!!! В разі потреби можу оприлюднити ще безліч фактів дерибану нашого міста!!! Мельника і мандзію – цим прохіндєям і казнокрадами взагалі не місце у нашому місті!!!

   • Мельника і мандрів!!!

   • Любомире, хто б казав. На виборах 2006 року представлятися політтехнологом і знімати з кандидатів гроші за те, що “мій проект працюватиме на вас”… В Італії також колись балотувалася проститутка Чічоліна, але вона не розповідала про свою цнотливість, як ви, пане Міхалець. Чи варто оприлюднити ще інші факти про “правозахисника” Міхальця?

    • Як і вся ваша команда та ваші роботодавці, покірною слугою яких Ви без сумніву виступаєте, Ви не спроміжні ні на що більше, крім відвертої брехні і клевети. Причому, Ви на відміну від Кульгука, який наводить конкретні факти, брешете просто впусту. До Вашого відома в 2006 році я йшов від УНП Костенка і у нас до обласної ради пройшло 4 депутати. Про які політтехнології Ви шечете, відомо Вам одній!!! Зрозуміло одне- брехня – це лозунг Вашої команди!!!

 3. ДОСЬЄ
  Актуально на 16.10.2015, 16:50:24
  Статус юридичної особи
  Не перебуває в процесі припинення
  Код ЄДРПОУ 32878140
  Дата реєстрації 20.02.2004 (11 років 7 місяців)
  Контактна інформація
  29000, Хмельницька обл., місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 63
  Тел: 0382 787702,
  Уповноважені особи МАНДЗІЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ – керівник з 05.07.2011;
  МАНДЗІЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ – підписант з 05.07.2011
  Види діяльності
  Код КВЕД 43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у.;
  Код КВЕД 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;
  Код КВЕД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;
  Код КВЕД 68.31 Агентства нерухомості;
  Код КВЕД 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель (основний)
  Перелік засновників (учасників) юридичної особи ГАРАПЕНЧУК ІГОР ПЕТРОВИЧ
  Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 75000.00

  МАНДЗІЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 75000.00
  Розмір статутного капіталу (грн.) 150000
  ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНУ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ
  Текст 2122. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ” ГРАНД – АЛЬЯНС “; 32878140; 29000, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., МІСТО ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ПРОВУЛОК 2-Й МИРНИЙ, БУДИНОК 17 АДРЕСУ ЗМІНЕНО НА: 29000, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., МІСТО ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, БУДИНОК 63; 12.07.2011.

 4. Безсилля конкурентів Мандзія-Мельника очевидне. Хапаються за що завгодно “а може, допоможе?” Не допоможе. Краще б згадали, що їм після виборів доведеться ще й в очі дивитися.

  • Я один самий простий аргумент наведу “Ні бізнесу у владі!” Яким шляхом і методами ці мандії хочуть добратись в крісло: прихований підкуп, піар, брехня, підміна понять. То кому має бути соромно дивитись?

  • Очевидно безсилля утримати владу і далі красти бригадою прохіндєєв-казнокрадів мельника- мандзія

 5. Вибирайте, люди добрі! Вибирайте! Ще не весь пляж забудований. Та і острів якось прозябає без багатоповерхівки…

 6. Зараз на майдані Незалежності наймані дівчатка роздають цю кульгуківську писанину, віддруковану у вигляді газети. Що змусило Лукашуків-Чернилевських викидати гроші на цей чорний піар?

  Бояться! Бояться Сергія Мельника і Сергія Мандзія. Вже сама кількість чорнухи, яку продукують і вкидають проти них, свідчить про паніку “опонентів”.

  • Мельника і мандзія вже давно пора гнати мітлою з нашого міста!!! Нехай йдуть красти один в моломолинці а інший в мали ничі

   • А поки що мітлою з міста вимітається “Батьківщина”: Лукашук і Чернилевський – один злодій з багаторічним стажем, а другий злодій-початківець. Але початківець встиг стільки наробити у Хмельницькому, що буде хмельничанам боком вилазити десятиліттями.

    Причому ці двоє злодіїв вимітають один одного. В добру путь)))))

  • ПРАВІЛЬНО РОБЛЯТЬ, ЩО РОЗДАЮТЬ, я запитував Мельніка кого він замість себе залишить (перед тим як він ішов у ВР), він мені сказав побабиш, ой як би я про це знав раніше … . А я думав, що його правонаступником буде Нестерук.

   • Анатолій Макарович Нестерук, Сергій Іванович Мельник і Сергій Володимирович Мандзій є однією командою. Нестерук балотується до міської ради від Блоку Петра Порошенка. Саме від БПП, а не від якоїсь іншої партії. Тому, якщо ви щиро шануєте Анатолія Макаровича, то проголосуйте за список “Солідарності” і за міського голову Сергія Мандзія. У такому разі ви допоможете дати Хмельницькому дійсно ефективну управлінську команду, яка продовжить попередні напрацювання.

 7. Якраз досвід КДБ допомагає Кульгуку грамотно опрацьовувати документи. Проти фактів не попреш. Правда люди кажуть: ” Йому в очі сци, а він каже -дощ іде”.Це Леоніду Горбаню, котрий рада Майдану пише в лапках. А по якості кандидатів- то нам подали не свіже меню. Але обирати треба. Але ж не тандем рішал.

  • Аліме, і це доводить, що у Раді майдану об’єдналися повії (проститутки), у яких немає жодних принципів. Один з принципів люстрації – це нарешті позбавити Україну від агентури КГБ. А ви кагебістів маєте за своїх вчителів. Ну і хто ви після цього, “рада майдану”?

 8. До Лесі Машталер. А що змусило опонентів Лукашуків- Чернилевських проводити ШОУ-агропаті з величезним ПШИКОМ в кінці дійства в вигляді фейєрверків-лазерів. Самі ж зібрали людей -для непрямого підкупу- чим і дали змогу провести серед них ефективну роз’яснювальну роботу. Тому нема ніде паніки–йдуть бої павуків. Жалко що глядачі переможцю будуть на закуску.

  • Пане Алім, дякую за вашу дивну логіку та чудовий вислів “Жалко що глядачі переможцю будуть на закуску.”

   1. Якщо переможе Лукашук, то жалко, що він ними закусить. Але ж ви персонально підписали лист на підтримку цього павука!

   2. Або ваш протеже Лукашук білий і пухнастий, але ви вже знаєте, що він програв, і тому жалієте народ, якого “з’їдять павуки”.

   Хоча… Думка Аліма Міщука мала нульовий авторитет, коли навіть “Рада Майдану” напиналася щось вирішувати.

 9. А Біленька на громадській Раді при міськвиконкомі захищала перевізників (Мандзія) аж “заслинилась”, ось тепер відомо звідки ноги ростуть всі пазли склались, Біленька Л. І. – теща Мандзія, “ось яка х##ня, малата”, як колись сказав дід Панас.

 10. Пазли склеїлися, коли тут подав голос Алім Міщук, колега Кульгука по “Раді Майдану”. І не знайшлося нічого більше, аніж використати маячню старого кагебіста. До речі, у “Ради Майдану” нічого не склеїлося, коли виявилося, що захоплення приміщення аптеки №1 так званою “територіальною громадою” було зроблене на замовлення Лукашука? Тепер можливе продовження. Голова “Ради Майдану” тепер також працює на Лукашука. Яку наступну комунальну власність відтиснуть у міста старики-розбійники?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.