Кам’янець-Подільський: хто як «перефарбувався»

У Кам’янці-Подільському станом на 8 жовтня на місцевих виборах зареєстровано 13 політичних сил, що змагатимуться за депутатські мандати. Нагадаю, що ВО «Батьківщина» ще виборює своє право участі в кампанії.

«Ветеранами», тобто тими, хто брав участь у минулих місцевих виборах 5 років тому, можуть назвати себе лише 2 з 13 політсил – Народна партія та ВО «Свобода». Усі решта партій з’явились в місті нещодавно, однак нових політиків від цього більше не стало, адже завжди можна вчасно «перефарбуватись», змінивши партквиток. Здавалося б, що найважче «працевлаштуватися» у нових списках буде колишнім членам «Партії регіонів», проте найвідомішим з них це не завадило.

Вашій увазі невеличкий аналіз кандидатів у депутати до Кам’янець-Подільської міської ради, що в 2010 році були задіяні у виборчому процесі, або ж просто відомих, чи вже забутих місцевих політиків.

 «Аграрна партія України»

Аносов Юрій – в 2010 році став депутатом міськради, будучи членом ВО «Батьківщина».

Бокуліч Володимир – фізична особа-підприємець, на позачергових виборах до Верховної Ради – довірена особа кандидата в нардепи Олександра Мазурчака.

Чорнобиль Ольга – автор та ведуча програм на Кам’янець-Подільській ТРК, в 2010 році балотувалась від «Народної партії».

 «Народна партія»

Цвігун Борис – депутат міської ради, головний лікар Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1, в 2010 році також входив до «Народної партії».

Бабій Сергій – заступник міського голови, 2010 року був обраний депутатом від «Народної партії».

Гаврилюк Петро – начальник управління культури та туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Коляда Ніла – заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради.

Пливанюк Юрій – начальник управління Кам’янець-Подільського міського управління охорони здоров’я, в 2010 році, будучи членом ВО «Батьківщина», став депутатом Хмельницької обласної ради.

Травінський Віктор – директор Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, в 2010 році балотувався від «Народної партії».

 Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Бабчинський Олександр – директор Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради. Також від БПП балотується його рідний брат Юрій.

Блажкова Інна – директор приватного навчально-виховного комплексу «Антей», в 2010 році була №16 виборчого списку «Партії регіонів».

Васильянов Дмитро – депутат міської ради, заступник міського голови, 2010 року був членом «Народної партії».

Войтенко Ігор – депутат міської ради, в 2010 році балотувався від партії «Нова політика», 2012 року став членом фракції «Партії регіонів».

Гаджук Валерій – приватний підприємець, в 2010 році прагнув потрапити до облради від «Сильної України» Сергія Тігіпка.

Гурська Майя – директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури Кам’янець-Подільської міської ради.

Добровольський Віталій – заступник завідувача відділу молоді і спорту департаменту гуманітарної політики, перший заступник начальника штабу скандального громадського формування «Міська варта». Також чиновник є майстром спорту України з бойового самбо, чемпіоном України зі змішаних єдиноборств ММА, призером чемпіонату Європи, переможцем етапу Кубку Світу, і так, це він – один з тих, хто зривав зустрічі з громадою в міській раді, «воював» за кінотеатр «Дружба», їздив захищати в Хмельницький тодішнього губернатора Леоніда Пруса.

Дюднєв Артем – 2010 року на виборах до міської ради був 18 номером у партійному списку «Партії регіонів», на позачергових парламентських виборах 2014 року був «технічним кандидатом», не проявляв жодної активності, згодом став помічником-консультантом нардепа Володимира Мельниченка.

Заікін Андрій – з 2006 по 2010 рік – член «Партії регіонів», у 2010 р. вже як член партії «Нова політика» балотувався на посаду міського голови (всього 669 голосів «За»).

Качуровський Анатолій – секретар Кам’янець-Подільської міської ради, в 2010 став депутатом міськради, маючи партквиток ВО «Батьківщина», 15 вересня цього року вийшов з однойменної фракції у міській раді.

Мастикаш Андрій – директор ТОВ «Поділбудсервіс», в 2010 році пройшов за списками «Сильної України».

Позинюк Людмила – директор департаменту соціального захисту населення, в 2010 році балотувалась від «Партії регіонів».

Сільченко Надія – депутат міської ради, директор Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, в 2010 році була №5 виборчого списку «Партії регіонів».

Старченко Світлана – депутат міської ради, директор Кам’янець-Подільського управління освіти і науки, в 2010 році посідала №11 виборчого списку «Партії регіонів».

Цвяк Сергій – заступник директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міської ради.

Чернець Олександр – головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги», 2014 року балотувався до Верховної Ради.

Чернявський Сергій – директор Кам’янець-Подільського центрального ринку, в 2010 році був 17 номером у виборчому списку «Партії регіонів».

Юр’єв Володимир – генеральний директор ТОВ «Український кристал», в 2010 році пройшов до міської ради від «УДАРу».

Явеляк Тарас – завідувач дитячим відділенням Кам’янець-Подільської міської дитячої лікарні, в 2010 році став депутатом міськради, на той час як член партії «УДАР».

 «Відродження»

Слободян Валерій – перший номер списку, депутат міської ради, в 2010 році входив до «Партії регіонів», голова депутатської фракції в міськраді, директор ТзОВ«Дан-сервіс». Ще у вересні цього року в пресі активно піарив партію «Громада і Закон», яку начебто очолював. Зараз член партії «Відродження».

Богуцький Валерій – директор ТОВ БК «Райагробуд» , 2010 року балотувався до міської ради від «Партії регіонів».

Драгомерецький Валентин – приватний підприємець, в 2010 році 19 номер «Партії регіонів».

Кирик Микола – директор Кам’янець-Подільської гімназії №14, в 2010 році – в списку «Партії регіонів».

Мальченко Сергій – депутат міської ради, завідувач кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, в 2010 році №2 списку «Партії регіонів».

Мельниченко Тетяна – колишня дружина та помічник-консультант народного депутата Володимира Мельниченка, 2010 рік – №30 від «Партії регіонів» до міської ради.

Моштак Микола – депутат міської ради, голова профкому Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, колишній член фракції «Партії регіонів».

Ніколайчук В’ячеслав – директор НВК №16, в 2010 році балотувався від «Народного руху України», програв округ теперішньому голові «Відродження» Валерію Слободяну.

Ободовський Євген – депутат міської ради, директор «Рембудсервіс», в 2010 році був 9 номером в «Регіонах» (2006-2010 рр. – депутат міської ради від «Партії регіонів»).

Перевознюк Валерій – радник міського голови.

Середюк Сергій – депутат міської ради, директор ККП «Господар», в 2010 році був на 10-ій сходинці виборчого списку «Партії регіонів».

Слонецький Дмитро – депутат міської ради, директор Кам’янець-Подільського відділення АТ «СК «АХА Страхування», в 2010 році пройшов за списками «Сильної України».

 

 ВО «Свобода»

Бойко Вадим – вчитель ЗОШ №6, в 2014 році на позачергових виборах до ВР був головою окружної виборчої комісії.

Кузьменко Ганна – фізична особа-підприємець, 2012 року на позачергових виборах до ВР була членом окружної комісії від Християнсько-демократичної партії України, 2014 року – член ОВК від «УДАРу».

Магілат Валентина – пенсіонер, 2010 року балотувалась до міськради від «Партії зелених».

Микуляк Іван – директор ПП «Мі-катех», 2010 року балотувався від ВО «Свобода».

Постовий Володимир – голова правління ПАТ «Гіпсовик», 2010 року став депутатом облради від ВО «Свобода».

Притуляк Віктор – депутат міської ради за списками ВО «Свобода», викладач Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

Шелепницька Ірина – тимчасово не працює, 2010 року балотувалась від «Сильної України».

Яриновський Юрій – фізична особа-підприємець, 2010 року став депутатом міської ради за списками ВО «Свобода».

 

 «За конкретні справи»

Очеретенко Тетяна – депутат міської ради, головний лікар Кам’янець-Подільської міської дитячої поліклініки №1, в 2010 році була №3 виборчого списку «Партії Регіонів».

Рощук Олександр – начальник Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, в 2010 році був кандидатом від партії «Нова політика».

Кравченко Олександр – військовослужбовець за контрактом, раніше очолював міський осередок «Правого сектору».

Лонтковський Юрій – лікар Кам’янець-Подільської міської лікарні №1, 2010 року балотувався від «Нашої України».

Хепін Сергій – в 2010 році був 33номером у списку «Партії регіонів».

 

«Опозиційний блок»

Гільовський Олег – перший номер списку, фізична особа – підприємець, 2010 року балотувався на мера міста, його підтримало лише 536 кам’янчан. Його рідний брат Ігор декілька днів тому зняв свої кандидатуру з виборчого списку.

 

 «Рідне місто»

Гаврилюк Василь – перший номер партії, директор СТО «Престиж-2008», в 2010 році балотувався від «НашоїУкраїни».

Боднар Олександр – заступник начальника Департаменту житлово-комунального господарства.

Гамалій Андрій – депутат міської ради, директор ТОВ «Барс», в 2010 році був членом «Партії Регіонів» і №7 у списку.

Гордійчук Валерій – депутат міської ради, гендиректор КП «Міськтепловоденергія», в 2010 році був членом «Комуністичної партії України».

Єленчак Денис – інженер аварійно-диспетчерської служби КП «Міськтепловоденергія», в 2010 році балотувався від ВО «Батьківщина».

Замойський Степан – доцент ПДАТУ, в 2010 році 5 номер у списку «Нашої України».

Чубайко Олена – депутат міської ради, заступник декана економічного факультету ПДАТУ, в 2010 році – член «Партії регіонів», 15 номер у списку.

 

«Нова держава»

Приступа Петро – тимчасово не працює, 2010 року очолював список «Комуністичної партії України».

 

 Українське об’єднання патріотів«УКРОП»

Єленчак Ульяна – викладач іноземної мови Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного університету Державної податкової служби України, колега та близька подруга Уляни Володимирівни – Юлія Сімашкевич, донька міського голови. На позачергових виборах до ВР балотувалась шляхом самовисування (набрала 0,96% голосів).

Новіков Дмитро – депутат міської ради, старший майстер виробничого навчання Навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності, в 2010 році пройшов за списками ВО «Батьківщина», 15 вересня цього року вийшов з однойменної фракції у міській раді.

 

  «Радикальна партія Олега Ляшка»

Гурома Анатолій – перший номер списку, фізична особа-підприємець, голова ГО «Самоврядування ринку», потрапив у список партії і його 20-ти річний син Степан.

Бурбан Віталій – начальник штабу Кам’янець-Подільського міського відділення комітету протидії корупції в органах міліції та державної влади, радник міського голови. Також балотується за списками партії в Кам’янець-Подільську районну раду.

Савчук Наталія – помічник-консультант з поширення дії Закону України «Про державну службу» народного депутата Володимира Мельниченка, екс-директор департаменту правового супроводу та контролю Кам’янець-Подільської міської ради.

 

 

Ніяких висновків писати не буду, кожен сам проаналізує та зробить власний вибір 25 жовтня. Але не забувайте, що ви голосуєте не лише за свого кандидата на окрузі, за ним можуть пройти й інші – приємні і не дуже люди.
З повним переліком кандидатів у депутати Кам’янець-Подільської міської ради можна ознайомитись на сайті ЦВК.

 «Багато з тих, хто здійснює найганебніші вчинки, говорить чудові речі»
Демокріт

 Дмитро Шеремета.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Дмитро Шеремета

Дмитро Шеремета

Журналіст
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.