Що об’єднує Хмельницький, Тернопіль, Жовті Води, Умань, Карілівку, Комсомольськ, Славуту… та Петрушки? Це – «люди – талановиті, щирі, добрі й працьовиті, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє».
У різні роки і різні часи великі мислителі цих міст вітали своїх земляків такими словами. Долучився до клубу плагіаторів і Олег Лукашук (це легко перевірити скориставшись пошуковиками). Лукашук навряд користується новітніми технологіями, а ось його спіч-райтери на «повну катушку».
Роздавати гречку – це Вам не людей вітати, пане Олеже!
Як казав ще один кандидат у мери пан Добкін, – «текст немножко по-дебильному написан»!
Зі святом, хмельничани!
О. Лукашук, Хмельницький, 2015р.
грошей пожалів
Мабуть, 90 % усіх привітань політиків більш ніж на половину “позичені” з інших привітань. Це цілком закономірна практика. А навіщо вигадувати велосипед? Та і хто взагалі вчитується в слова цих привітань? Головне ж не текст привітання, а те, що політик в черговий раз нагадає про себе. Чому автор вчепився саме до дідуся?
Пане Олександр, це не правда, що 90%? але більшість справді так робить! І це є проблемою: ніхто не відміняв авторське право і зрештою це просто не повага до виборців Невже кандидат не може щиро сказазти декілька слів землякам?). Якщо у Вас є приклади інших політиків по цій тематиці, то, будь-ласка, оприлюдніть їх – чи зроблю це на своєму блозі, якщо надасте факти.