«Депутат наш Мельниченко – на 12 депутат», або як юні кам’янчани читали оди для нардепа

 Хмельниччина продовжує «прославляти» улюблених політиків у віршах та піснях. В квітні 2013 року світ побачили «шедеври» голови Ярмолинецької районної ради Валентина Мазура. Вірші «Наш губернатор», присвячений Василю Ядусі, та «Наш депутат» («Герега – Лицар Честі й Слави. Діянь небачених розмах», – йдеться у вірші для нардепа) навіть були покладені на музику народного артиста України, професора, генерала-хорунжого Українського Козацтва Миколи Балеми. Пісні про губернатора, нардепа та «Епіцентр» виконав академічний ансамбль Хмельницької обласної філармонії «Козаки Поділля».

 Після публічного розголосу Олександр Герега навіть заявляв, що «категорично проти будь-яких пісень, де б він згадувався».

«Мені не потрібно ведмежих послуг подібної форми і змісту, адже я оцінюю результати своєї роботи як депутат – реальними справами, які я вже зробив, зараз роблю і ще зроблю для мешканців чотирьох районів свого 192 округу», – пояснював НГП «Лицар Честі й Слави».

Слова Олександра Гереги про те, що він «категорично проти будь-яких пісень, де б він згадувався», мабуть, почула 14-річна Ірина Татарчук з Городка та присвятила в 2014 році екс-регіоналу не пісню, а власний вірш.

«Ентузіаст і патріот,
У нього вірить наш народ,
Сам виходець із Городка –
Це Олександр Герега!», , – написала юна поетеса.

Цьогоріч на 50-ти річний ювілей і Володимир Мельниченко отримав подарунок від «вдячних жителів округу». Відео, на якому дітки та випускники-школярі Кам’янця-Подільського вітають нардепа з днем народження, політик виклав на своїй сторінці у Facebook.

«Приємно вражений ось таким подарунком від школярів.
Щиро дякую )))», – поділився з читачами політик.

У вітальному відео юні кам’янчани розповідають коротенькі вірші, присвячені «надійному другу освіти» та тримають фотографії «добрих справ» народного депутата.
Вашій увазі декілька уривків з «народної творчості»:

«А які атракціони працювали в літній час,
Стильні кондиціонери – подарунок ваш для нас»

«Визнання наших талантів
І квитки в кіно щораз,
І комп’ютерні комплекти-
Все з повагою до нас»

«З вами місто розквітає,
Вам завдячує район.
От таких би депутатів
Та й у кожен регіон»

«Депутат наш Мельниченко – на 12 депутат.

І якщо б у депутатів ЗНО було щораз,

Ви б набрали 200 балів,

То ж вітаєм з святом вас!»Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Дмитро Шеремета

Дмитро Шеремета

Журналіст

Коментарів: 17

 1. Як на мене, то краще б Героям, які захищають Україну на Сході такі вірші читали а не нардепу. Герегоподібні стають завгоспами своїх округів, роблять роботу місцевої влади, то навіщо взагалі штат чиновників, які називаються владою на місцях? Робота депутата – творити закони а не піаритись.

 2. Боже, вата це заразно! Яка це школа, хто директор?

 3. Дешева заказуха тих, хто рветься до корита! Заздрість і подлість керує ними.. Достойній людині виповнилось 50, відзначилась гарними справами… Невже не можно поздоровити??? Бажаю заказчикам, щоб на їхні ювілеї , щоб навіть ” драсті” їм ніхто не сказав!!!!!

 4. шкода дітей, соромно за вчителів.

 5. Радує одне, що вже не довго цей маразм триватиме!

 6. звільнити директора !!!!!!!!!

 7. Частково ви можливо і маєте рацію, але все ж таки Мельниченко зробив багато речей в Кам’янці-Подільському, тому і люди в цьому місті до нього відносяться позитивно. Ось і школа вирішила його привітати таким милим відео.

 8. Насправді зараз дуже складний час для Українців, тому кожен намагається до когось приєднатися, щоб стало трохи легше, Ось дітки і просять допомоги у народного депутата, на мою думку тут нічого поганого немає.

 9. У Старченко (начальник міської освіти) вже повний маразм… Не знає, бідося, як вже глибше прогнутися

 10. В країні війна, а вони про подарунки пишуть….знахабіли в край вже.

 11. А що він таке зробив для міста ???? Накрав грошей з наших карманів. разом з мазурчаком в яму

 12. Відео привітання дуже миле) гадаю і Володимиру Володимировичу воно сподобалось.

 13. Плохо пишут о Мельниченке тот, кто его не знает, я лично этого человека уважаю, потому как он помог мне(оплатил мое лечение). Так что плохого про него сказать не могу.

 14. Мені дуже цікаво спостерігати за думкою людей, які нічого не зробивши для міста, зокрема для дитячих садків і шкіл, беруться судити про інших. Менше би розмов по чатах вели і бруду виливали, а більше би робили. Язиком плескати любий дурень вміє.

 15. Шановні дописувачі-блогери-нерооби, а що ви зробили для міста? За що вам можна подякувати? Чи ви лише можете змагатися у написанні “бруду” про всіх і вся???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.