Вибори нові – схеми старі!

Вже маємо офіційні результати позачергових виборів до Верховної Ради України.

Незважаючи на події в Україні, єднання серед українців так і не відбулося. Знову маємо ситуацію, як у минулих роках: лебідь, рак і щука. І як результат, учасниками майбутньої коаліції вже розпочалися кулуарні домовленості про посади та інше.

Моя ж участь у позачергових виборах була з метою розбудови якісно нової демократичної, процвітаючої держави. Українці гідні жити в країні, де панують демократичні цінності, соціальна справедливість та повага до кожного громадянина.

Я вдячний кожному виборцю, який підтримав мене у цих виборах до Верховної Ради, підтримав мої щирі плани та прагнення.

Ви, мої виборці, свідомі громадяни, активісти, здатні аналізувати хід виборчої кампанії є основою патріотичного та демократичного суспільства нашого краю. Завдяки Вам ми зможемо врешті подолати продажність та байдужість людей.

Більшість із Вас на власні очі бачили, що під час виборчої кампанії деякі кандидати, діючі депутати, роздають гроші та обіцянки, а проблеми в регіоні залишаються ті ж самі. Не вирішена жодна з нагальних проблем нашого округу. Кидаються лише подачки.

Його мораль – чим бідніше живуть люди, тим дешевше можна купити їхні голоси. Такі депутати аж ніяк не зацікавлені ні в реформах, ні в розвитку самоврядування і про це свідчить їх голосування у Верховній Раді.

Низька явка виборців, продаж голосів, байдужість громадян, підлість, заангажованість та зловживання владою і довірою сільських голів привели до перемоги депутата, який з 2012 року не вирішив жодної із суттєвих нагальних проблем в нашому окрузі. Більше того, він свідомо підтримував усі ініціативи влади Януковича, голосував за злочинний уряд Азарова, закони 16 січня, що спричинили втрату Криму та військові дії на сході країни.

Він не зацікавлений у масштабних змінах, а народ, на жаль, ще не усвідомив своєї сили змінити всю стару систему докорінно, стати нарешті справжнім господарем у своїй країні.

Після подій на Майдані, скинувши диктаторський режим , ми маємо принципово відстоювати свою гідність. Байдужість та продажність – це великий гріх перед героями, які віддали життя за наше право самим вирішувати свою долю та впливати на наше майбутнє.

Під час виборчої кампанії в повну силу були застосовані всі брудні технології.

Прикро, що бруд та нехтування законом і мораллю вийшли далеко за межі округу. Величезні кошти та два своїх кишенькових телеканали було залучено для того, щоб оббрехати мене в очах виборців. Вони не цуралися жодних брудних методів: погроз, залякування, засобів фізичного насилля щодо членів дільничних комісій, розповсюдження різної неправдивої інформації, приниження моєї родини. Відверта брехня – найлегший метод боротьби. Правда в тому, що проти мене ніколи не порушувалося жодної кримінальної справи. Через мою професійну діяльність в мене було багато впливових ворогів з оточення колишніх керівників області, але навіть вони не змогли накопати проти мене нічого компрометуючого.

Так, у мене є сімейний бізнес. Я та моя сім’я живемо в будинку, що побудували за власно зароблені кошти. Мені нічого приховувати, все моє майно задекларовано, всі податки сплачені. Я відкритий для людей.

Але, попри весь бруд та тиск, я став сильнішим. Я впевнений, що мої земляки перестануть сподіватися на подачки, усвідомлять свою силу, свою відповідальність, зрозуміють, що саме вони будують своє життя.

Свідома демократична громада кожного міста та села, маючи свій бюджет, здатна буде вирішувати будь-які внутрішні проблеми: і забезпечення шкіл та дитсадків, і ремонт доріг, і встановлення дитячих майданчиків.

Знаю, що ми на початку розбудови нової України. Ми гідні жити в заможній, демократичній, європейській країні і заради цього я готовий, разом із Вами, продовжувати відстоювати інтереси КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ!

Теги: 
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віктор Коліщак

Віктор Коліщак

Хмельницький політик, бізнесмен

Коментарів: 21

 1. Витя, когда победу ждать?

 2. Это новая предвыборная программа на выборы Мэра?

 3. то пан Віктор купив собі НГП?

 4. Віктор Михайлович, ми з Вами! Віримо, що усі Ваші справи на благо розвитку громади реалізуються. Рухайтесь вперед, незважаючи ні на що!!!

 5. Мені подобається, він класний, більше б таких…!

 6. Дуже шкода, що від нашого округу до парламенту пройшло те х..ло. Впевнена, що Коліщак був значно кращим кандидатом. Це чесний і талановитий політик. Все у нього ще попереду.

 7. так вірилося, що він переможе!

 8. какие же мы хмельничане лохи у нас опять нет своего представителя в верховной раде-опять волочисский колхозник -люди когда же вы поумненете-неужели жителям заречья и озерной не нужен свой депутата не понимаю

 9. Вітя, всьо х…я, давай по новой (с).
  Знімаю шапку перед ентузіазмом – програти п’яті вибори і одразу братись за наступні – це або подвиг або щось з психіатрії)))

 10. політичний мазохізм це називається – шостий старт!!! цікавий факт: серожка усі вибори виграв мажоритарні (в район, в область і двічі в ВР), а Вітя усі програв (3 рази в мери і двічі у ВР).

 11. Коліщак молодець робить добро ,а не краде гроші в державі.Так що давайте робити висновки за кого голосувати.Коліщак реальна людина яка дасть людям добро!

 12. Люди давайте підтримаємо Коліщака , який допомагає людям просто так.Люди це наша людина ,давайте його підтримаємо на мера!!!

 13. Вітьок ти пишеш, що проти тебе застосовувалися брудні схеми??!! Та таку падлюку- ходячого ” чорнушника” як ти треба ще пошукати!! Листівки- бруд, брудні листівки, 5- від технічних кандидатів..,, Луценко..,, Білозір…і, пшик, як завжди ” обіс…ався””!!!! Та успокойся ти вже!! А то сам на себе ще буду накличеш!!!

  • Це , що знову політтехнологи включилися ?
   Дайте достовірні факти, а то так , як на базарі!
   “6”- Лабазюковські.

  • А може ще скажеш що КОЛІЩАКА АРТЕМА , він також собі зареєстрував , щоб 15% від себе “віджати”.
   Знаємо ми цю підлу “щирість ” того який тільки на словах завжди поруч.
   Правду сказав О.П., що достовіних фактів то немає !

 14. Я б на нього не будду, а БІДУ накликала!! Мразюка паршива! Ще пише тут про якусь правду! Може знов на мери.., а чи на губернатора милишся??

 15. Коліщак – дуже хороша людина. Напевно, важко таким чесним політикам пробитися крізь всю цю наволоч

 16. Це точно!!!!

 17. Коли вже начнуться чесні вибори!!!Та наша Країна зацвіте!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.