193 округ: життя після виборів

Вже незабаром Центральна виборча комісія оголосить результати позачергових виборів до Верховної ради. Переможці і переможені вже визначені і всі вже повернулися до буденних справ. Спробуємо поверхнево проаналізувати чим займаються головні особи виборчого процесу в 193 окрузі(центр – Кам’янець-Подільський)

Кандидати в депутати

Після перемоги Володимир Мельниченко обмежився привітальними листівками в місцевих ЗМІ та кількома білбордами з традиційним для себе написом «Зробимо багато гарних справ разом і все буде добре». Це ж повідомлення через 2 дні після голосування Мельниченко опублікував і на своїй сторінці у Facebook. Одним з перших публічно привітав майбутнього нардепа Артем Дюднєв. Пана Дюднєва з початку виборчої кампанії називали суто технічним кандидатом, адже він не проявив жодної активності під час виборчої кампанії. “Горе-кандидат” Дюднєв за результатами виборів посів остатнє місце з результатом 0,79% (661 голос). «Лайкнули» на фейсбуці привітання Мельниченка і голова найбільшої депутатської групи в Кам’янець-Подільській міській раді Валерій Слободян, мер міста Михайло Сімашкевич, а також Анастасія Богословська, донька екс-депутата від ПР Інни Богословської.

Віктор Худняк, який посів друге місце в перегонах заявив, що «така підтримка(за представника «Народного фронту проголосувало 11 тисяч 482 виборці, – авт.) , звичайно, надихає до подальшої роботи, продовження боротьби за відстоювання ідей, які були висловлені Майданом, тих ідеалів, які насправді закладені в кожному з нас.». Незважаючи на інформацію про можливий брифінг для ЗМІ, Віктор Худняк так і не оголосив свої подальші плани після виборів.

Олександр Мазурчак, не очікуючи на такий провальний для себе результат, залишив межі рідного округу. Як повідомляв НГП екс-мер Кам’янця вважає, що період виборчої кампанії був дуже короткий і “люди просто не згадали, що я робив.” Зараз Олександр Мазурчак повернувся до роботи в Асоціації міст України.              Відкриттям 193 округу стала Ольга Черній. Представниця «Правого сектору» набрала 6,877 голосів, а за її політсилу проголосувало лише 1,646 виборців. Пані Черній продовжує розповсюджувати інформацію в соцмережах про «Правий сектор» та «Добровольчий український корпус» в складі якого воює її чоловік. Також допомагає волонтерам, що готують передачі на передову.

Закінчилися вибори і для членів окружної комісії. Всі вони повернулися до своїх звичних справ, однак для декого з них ця виборча кампанія принесла в життя деякі зміни.

На початку вересня завідувачкою ДНЗ №7 в Кам’янці стала Лілія Миколаївна Стахурська, член ОВК від партії «Зелена планета».

Тоді ж новим директором НВК №13 стала Інна Охота, дружина Бориса Охоти, уповноваженого в 193 окрузі від партії «Сильна Україна». Спочатку Борис Борисович на перших засіданнях окружкому представся журналістом газети «Фортеця +», згодом став уповноваженою особою партії Сергія Тігіпка. Також впродовж виборчої кампанії був неодноразово помічений в приймальні нардепа Володимира Мельниченка. Всі засідання ОВК фільмував на відеокамеру.

14 жовтня на сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Юрію Бабчинському. Юрій Васильович був членом ОВК від Партії Пенсіонерів України, працює директором місцевої СЗОШ №5. Затвердили депутати проект землеустрою і його дружині.                На Покрову депутати міськради могли ухвалити дуже “важливе” земельне рішення. Мова йде про земельні ділянки по вулиці Вишневій. Дозвіл на розробку проекту землеустрою мали отримати “псевдо-журналісти” та дирегенти ОВК №193 .            Мова йде про Тетяну Остафійчук, екс-голову ОВК в 2012 році, а також 166 номер “Сильної України”, під час виборів – головний диригент ОВК, Ірину Камінську, помічника Володимира Мельниченка, Віталія Белінського – начебто журналіста, що ходив лише на засідання окружкому. Окрім вищезгаданих осіб в списку земельних питань значаться ще й члени їхніх сімей. На жастя, земельній комісії вистачило розуму зняти ці питання з порядку денного сесії. Аргументували вони це тим, що «перш за все треба шукати ділянки для учасників АТО».

 

11 листопада на розгляд депутатів також виноситься 46-те земельне питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою…та передачу її у власність Лозінському В.О.» Ймовірніше всього мова йде про В’ячеслава Олександровича Лозінського, який на позачергових виборах до ВР був членом ОВК від Партії регіонів.

«Найдорожча частина прозорих виборів – імітація їх прозорості» (с) Володимир Шамша

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Дмитро Шеремета

Дмитро Шеремета

Журналіст
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. стаття так собі поверхнева , як завжди Шеремета заангажований тому його перестали сприймати як журналіста так “жовтушник”… Про все але ніпрощо …..як завжди..

  2. Це ще не весь список благодіянь ОВК.І з цим треба щось робити а не ганити Шеремету.Шеремета правий Мельниченко землею та посадами розраховується за хороший результат.А варто відмітити що земля то власність громади.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.