Комбати уже чекають “тушок” у новому парламенті

Залишлося усього два дні до чергових позачергових виборів. Побачимо, чи зроблять українці вибір розумом і серцем, а чи все-таки шлунок переможе.
Однією із головних інтриг залишається питання: скільки ж пройде в Раду тих, хто голосував за диктаторські закони 16-го січня? Насправді, питання не у цьому одному голосуванні, а у системі дій по цементуванню попереднього антиукраїнського режиму. Адже це ті самі обранці, котрі підтримали призначення Азарова, Пшонки і ко., корупційні схеми сім’ї і багато іншого. 16.01.14 – стало квінтесенцією їхньої діяльності на “благо” українського народу. Багато з них ще й не підтримали надання права учасникам АТО голосувати на цих виборах!
Найпарадоксальніше те, що багато із тих голосувальників знову йде в парламент, щоб отримати недоторканість та зберегти бізнес, а насправді можуть отримати протилежне. Зокрема, ось слова комбата добровольчого батальйону “Дінпро-1” Юрія Берези:
“Я попередив, що всі, хто приймав закони 16 січня і вони пройдуть, – буду пи*дити. Чесно. І вони будуть вилітати у вікна. Всі, хто проти України, – будуть вилітати у вікна” (http://censor.net.ua/r306784).
А пройде бійців у Раду не мало. То ж, є усі шанси, що буде там гаряче. І на це є відразу декілька причин.
По-перше, чисто військово-патріотичний підхід. Важко повірити, що патріоти, котрі дивилися “смерті у вічі” та втратили побратимів будуть, склавши руки, сидіти поруч із тими для кого гроші є сенсом життя.
По-друге, політичні розклади. Наближаються місцеві вибори. Потрібен конфлікт і правильне позиціонування для окремих радикальних політичних сил. А що може бути краще, аніж поганяти “тушок” по смітникам, продемонструвавши свою принциповість .
По-третє, бізнес-підхід. Завжди є ті, хто хоче відкусити шматочок бізнесу у конкурента.
Одним словом, ті “смільчаки-рєшавчіки”, котрі йду у Раду знову плести свої корупційні схеми, сподіваючись на амнезію суспільства і всесилу бабла можуть втрапити в халепу. Ну так вже ж вони підходять на роль “хлопчиків для биття”. То ж, закликаю прихильників кандидатів-тушок: не голосуйте за них, бо вони можуть бути пижжені, бо займалися не тим. І не так вже важливо, поруч вони, чи разом…

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Ярослав Макітра

Ярослав Макітра

Ярослав Макітра, політичний консультант, журналіст

Коментарів: 9

 1. Народ Вас поддержит!!!

 2. Україна. 2014 рік. 21 листопада. Православне свято Архістратига Михаїла.

  – Щасливі Ви, куме, шо Вам грошей не хватило стати цього разу нардепом!
  – А в чому ж, куме, те щастя?
  – Нас того разу так пи..дять…..

 3. Ой, Ярику. Чуєте,” пахне шквареним”.. Не працюють твої ” хитро- вимахані” технології !!! А як же пропаганда про віру в Бога…, і, не значимість грошей….??? Добре косиш бабло, працюючи на два округа, а пасеш задніх!!!!

 4. Акто прийдет им насмену????
  Запол-года такого наворотили в стране. Мажоритарщики хоть на округах коегде помагают. А “нові обличчя” только критиковать и умеют. Экономика тем временем развалиается, доллар скоро 20, а люди на Донбассе гинут

 5. Что за фігня тут пишится??? Автор ви би краще сиділи нижче трави, тише води, ви же самі з Регіоналів!

 6. По Макітрі давно Макогон не бігав, шановни де ми можемо взяти довіру на регіоналівського журналіста? Ви тут пишите за 16 січня, азаров, а сам? За себе чого ні? Давайте!

 7. Да ну…Ви автора, тупо копіюєте інформацію про яку всі знают і то… Напиши яке ти відношення до Регіонів маєш! Ти Падл* ще тут будеш нам писати? геть!

 8. Идиотизм а не сатья! Какой то регеонал будет тут людям писать , вы где такое право взяли?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.