Погрози Нетішинській самообороні від штабу кандидата Іващука

Після нашої замітки про регіоналів, які йдуть на виборах по 189 округу (м.Нетішин та ін.), почалися сипатися погрози по телефону від молодиків пана Іващука. Мало того вони зверталися до місцевого відділку міліції з намірами подати заяву на самооборону.

iv

Наводимо далі всім відому інформацію з біографії пана Іващука, яка не є якимсь секретом та предоставлена їм особисто в засоби масової інформації. (раніше ми не повідомляли цю інформацію, тому що вона відкрита і ії можна прочитати в біографії Іващука в будь якому місті).

У 2009-му році перейшов на роботу в Міністерство аграрної політики та продовольства, де очолив департамент зовнішньоекономічного співробітництва. Працював він там з 2009 по 2011 рік.

Цей етап життя був одним із найцікавіших у професійному сенсі. Наш департамент брав безпосередню участь у захисті інтересів українських аграріїв під час створення зони вільної торгівлі з Європою. Також, завдяки нашим зусиллям, ФАО відкрила свій офіс в Україні.
А в 2011-му році я очолив «Перлину Поділля» – розповідає Іващук в одному з інтерв’ю.

На даний час Сергій Іващук є генеральним директором товариства НВА «Перлина Поділля» Білогірського району Хмельницької області, посаду якого він перейняв у свого батька (виробництво молока, картоплярство, вирощує пшеницю, кукурудзу, ріпак, горох, жито, ячмінь).

Його батько Петро Іващук, будучи депутатом Хмельницької облради, працював в групі Ядухи і повністю підтримував політику партії регіонів та голосував по указці Ядухи, в тому числі за дерибан озер і землі в області. Петро Іващук був головою постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин . Все це дало йому змогу розбудувати бізнес, який наразі очолює його син.

ДИВНИЙ ЗБІГ обставин, своя сімейна дуже успішна агрофірма та робота в міністерстві аграрної політикі, облраді та інших аграрних організаціях!

Для нас достатньо того, що він робив в уряді Миколи Азарова. А для вас цього достатньо? Як він, дуже цікаво, пройде люстрацію по новому закону? А так, став депутатом – вже “неприкосновенный”

P.S. Згідно закону про люстрацію, високопосадовці, що працювали на керівних посадах при режимі януковича, взагалі протягом 10 років не мають права займати керівні посади в державі. Але в депутати можна. Чи може хтось вважає, що посада директора департаменту по зовнішньоекономічному розвитку в мінеерго в уряді, яку займав пан Іващук – недостатньо висока посада?

А тепер про конкретний факт підкупу нетішинських виборців.
Сергій Іващук разом з Василик та Шиньковичем роздавав гроші на день працівника освіти, що є прямим підкупом виборців. Ми вже писали про нього, але нагадаємо читачам разом з можливістю подивитися цей факт на відео.

На урочистому засіданні освітян міста Нетішина (входить в одномандатний виборчий округ № 189 з центром у Красилів) кандидати у депутати Верховної Ради України зайнялися публічною благодійністю.
Напередодні Дня працівників освіти претенденти на депутатський мандат парламенту восьмого скликання надавали представникам освіти преференції за рахунок благодійних фондів і своїх підприємств.

Кандидат-самовисуванець Сергій Іващук передав міському відділу освіти подарунковий сертифікат на п’ять тисяч гривень від науково-виробничої агрофірми «Перлина Поділля». 31-річний Сергій Петрович є генеральним директором «Перлини Поділля».

Дивимось з 45:14 хвилини:

Оригінал

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Нетішинська Самооборона

Нетішинська Самооборона

Громадська організація "Нетішинська Самооборона"

Коментарів: 2

  1. У статті автор сам собі суперечить.
    Читаємо в 5-ому абзаці: “На даний час Сергій Іващук є генеральним директором товариства НВА «Перлина Поділля» … Далі читаємо у 8-ому абзаці: “Як він, дуже цікаво, пройде люстрацію по новому закону? А так, став депутатом – вже “неприкосновенный”.
    А при чому тут люстрація? Директор товариства НВА «Перлина Поділля» не є держслужбовцем, чого йому боятись?
    А от автор статті явно боїться за свої рейтинги , які явно “шкутильгають” порівняно з Іващуком.

  2. Нетішинська “самооборона” написала цю статтю явно, щоб помішати одному кандидати і цим посилити позиції другого, якого вони підтримують. Знаю, що вони вдаються до чорного і брудного піару та технологій. Жаль, що до влади після революції йдуть не гідні освідчені люди, а авантюристи, в нас в місті толк від цих авантюристів на лице…(

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.