193 округ: Who is who

193 виборчий округ(центр – Кам’янець-Подільський) на позачергових парламентських виборах остаточно визначився з кандидатами в депутати. Бажаючих “покерувати” країною виявилось 15 чоловік(2012 року охочих до влади було майже в 2 рази менше – всього 8 осіб). Цьогоріч з минулої “гвардії” кандидатів залишилось всього 2 людини: діючий нардеп-самовисуванець Володимир Мельниченко та Петро Приступа, КПУ, вічний любитель всіх виборів, який набрав 3,5 %.

Про багатьох кандидатів в нардепи кам’янчани, не кажучи вже про жителів Новоушицького району,  вперше почули лише під час реєстрації в ЦВК. Спробуємо проаналізувати, чим політична еліта може заслужити довіру виборців.

Барановський Володимир Євгенович

Народився 1958 року, член ВО “Свобода”, самовисуванець. Останні роки працював директором сільської школі, з якої його звільнили в часи правління Януковича. Барановський був переконаний, що це пов’язано з його політичними переконаннями. 24 квітня 2014 року замінив Михайла Желізника на посаді голови Кам’янець-Подільської Райдержадміністрації. Під час Євромайдану був його активним учасником, як в місті, так і в Києві. Після призначення головою РДА суттєвих змін в адміністрації не відбулось. Зокрема в кадровому плані: Ніна Фабіянська, перший заступник голови, як і при Желізникові, досі працює на своїй посаді незважаючи на вимоги громадськості щодо її відставки. Досі залишилась при посаді і Алла Бец, начальник відділу культури РДА, якій приписують відправку бюджетників на антимайдан. Наприкінці лютого цього року в неї в кабінеті були знайдені списки осіб, яких вона збирала на провладні мітинги в Київ. Всі ці дані були передані у відповідні органи, однак Бец і надалі працює при новій владі. 23 травня під час приїзду губернатора Пруса жителі району вимагали зняти цих одіозних осіб, але це нічого не змінило.

Дубицький Віталій Вячеславович

Народився 1982 року , самовисуванець. В Києві працював в дипломатичних службах. За часів головування в районі Михайла Желізника пан Віталій встиг попрацювати заступником голови РДА, наразі політик є комерційним директором СПП “Фарна”(очолює підприємство його тато). Батько кандидата – В’ячеслав Володимирович Дубицький з 1998 по 2002 рік – голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. Будучи членом Партії регіонів Дубицький старший в 2002 році став народним депутатом 4 скликання, де вступив у фракцію СДПУ(о) Віктора Медведчука. Зараз В’ячеслав Дубицький – депутат Хмельницької облради, член депутатської групи “Будуємо Хмельниччину разом”, яка складається з вихідців з ПР.

Дюднєв Артем Михайлович

Народився 1982 року, самовисуванець, фізична особа – підприємець, Доволі не публічна особа. Відомо, що 2010 року на виборах до міської ради був 18 номером в партійному списку Партії регіонів.

Єленчак Уляна Вадимівна

Наймолодший кандидат в нардепи. Народилась 1989 року, балотується шляхом самовисування. Пані Уляна працює викладачем англійської мови Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного університету Державної податкової служби України. На політичні арені вперше. Колега та близька подруга Уляни Володимирівни – Юлія Сімашкевич, донька міського голови.

Жоган Микола Вячеславович

Народився 1964 року, член ВО “Батьківщина”, суб’єкт висування –“Батьківщина”. Депутат Кам’янець-Подільської районної ради чотирьох скликань. Майже все життя пропрацював в органах внутрішніх справ. Після Помаранчевої революції  стає головою районної організації “біло-сердешних”, а з весни 2013 року очолює міський осередок партії. Взимку став головою районної ради  перемігши Віктора Худняка з “Фронту змін”. Пана Жогана тоді підтримала більшість, що складала фракція ПР.

Кохановська Вікторія Станіславівна

 

Народилася 1984 року , фізична особа – підприємець, балотується шляхом самовисування. За останні півроку пані Вікторія могла б з легкістю вибороти статус “Міс Скандал”, якби такий проводився. Під час Євромайдану відчувши в собі “ораторські” здібності простий ріелтор вирішила стати народною улюбленицею. Вікторія Станіславівна встигає скрізь: на сесії міськради, депутатські комісії, акції протесту та громадські слухання ,однак ніде переконати та перетягнути на свій бік кам’янчан так і не виходить.

Мазуренко Анатолій Прокопович

Народився 1966 року, висунутий Радикальною Партією Олега Ляшка. Проживає в місті Києві, працює виконавчим директором авіакомпанії “Аероджет”. Ніякої активності на окрузі не проявляє.

 Мазурчак Олександр Володимирович

Народився 1959 року, самовисуванець, проживає в місті Бровари Київської області. Майже 10 років був міським головою Кам’янця-Подільського. Під час третьої каденції змінив крісло мера на керівні посади в міністра з питань житлово-комунального господарства України. Отримавши партквиток Партії регіонів Олександр Мазурчак призначений на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації. Не справившись з “сніговим колапсом” поплатився роботою в КМДА. Зараз –  перший заступник виконавчого директора Асоціації міст України, безпартійний.

Мельниченко Володимир Володимирович

Народився 1965 року, діючий народний депутат України, самовисуванець. В 2012 році пан Мельниченко переміг по рідному 193 округу представника “Батьківщини” Ростислава Ярему з різницею у 8 тисяч голосів. Розмови про фальсифікацію виборів точилися ще довго, однак на результати це не вплинуло. Одразу після прийняття присяги вступив до фракції ПР у Верховній Раді. Після розгону Євромайдану вийшов з Партії регіонів. За інформацією громадського руху “Чесно” Мельниченко не голосував за “диктаторські закони” 16 січня та не помічений за “кнопкодавством”. У ВР був не надто активним: жоден законопроект Володимира Володимировича так і не став чинним законодавчим актом.

Мендограло Вадим Миколайович

Народився 1986 року, самовисуванець, фізична особа – підприємець, член Політичної партії “Сила Людей”. 2010 року Вадим Мендограло став депутатом Кам’янець-Подільської міської ради пройшовши по списках ВО “Батьківщина”.  Член громадської організації “Фестивальна агенція “Ратуша”, у складі якої був одним з організаторів фестивалів “Терра Героїка”, “Аквадром”, “День міста”. Активний учасник Євромайдану.

Приступа Петро Адольфович

Найстарший кандидат в нардепи. Народився 1954 року, самовисуванець, викладач Подільського державного аграрно-технічного університету. Будучи “вічним” членом Комуністичної партії України Петро Адольфович вирішив балотуватись шляхом самовисування. В Кам’янці жартують, що секрет молодості Приступи криється в його участі у виборах, адже він ніяк не може пропустити будь-які волевиявлення народу. На виборах 2012 року набрав 3,5% голосів.

Салій Інна Володимирівна

Народилася 1966 року, тимчасово не працює, суб’єкт висування – Політична партія “Опозиційний блок”. 2010 року пані Салій стала депутатом Кам’янець-Подільської міської ради пройшовши по списках Партії регіонів. Зараз Інна Володимирівна позафракційна. Під час Євромайдану була пристрасною прихильницею “банди геть”. На міському Майдані не соромилась обливати брудом регіоналів, що не вийшли з партії та прихильників режиму Януковича, однак після Революціії пані Салій так і ніхто не захотів взяти до себе в команду. Тому вона почистивши свій Facebook від “майданівських” фотографій прибилась до головних поплічників Януковича – Опозиційного блоку.

Худняк Віктор Анатолійович

Народився 1981 року, висунутий партією “Народний фронт”. Депутат Кам’янець-Подільської районної ради від “Фронту змін”. Взимку претендував на посаду голови районної ради, але програв Миколі Жогану, представнику “Батьківщини”. Віктор Худняк  працює  начальником юридичного відділу виконавчого апарату Кам’янець-Подільської райради . Його рідний брат Сергій теж депутат райради від “Фронту змін”.

Чернець Олександр Вікторович

Народився 1964 року, самовисуванець. Працює головним лікарем “Центру первинної медико-санітарної допомоги”. До цього не проявлявся на політичній арені округу.

Черній Ольга Володимирівна

Народилася 1975 року, фізична особа – підприємець, висунута політичною партією “Правий сектор”. До Революції Гідності не була помічена в громадському та політичному житті Кам’янця. Зараз – керівник політичного блоку Кам’янець-Подільського осередку “Правого сектору”. До пані Ольги підходить вислів з візитки Яроша “Народжені Майданом”, принаймні в політичному плані.

Дмитро Шеремета.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Дмитро Шеремета

Дмитро Шеремета

Журналіст

Коментарів: 28

 1. Які цікаві люди, тут і близька подруга доньки Сімашкевича Єленчак Уляночка, і ВВ – друг Сімашкевича, і ще багато-багато технічних кандидатів, декілька з них навіть знімуться з виборів за кілька днів до 26 жовтня. Ми всі розуміємо, що реальна боротьба йде між ВВ та Мазурчаком. Не дамо ВВ потрапити в Раду, досить з нас його російського тезки.

  • Камянчани ! Ми не повині допустути останки партії регіонів до влади. При новому депутаті Верховної ради відбудуться зміни і в місті Камянець – Подільський! Слава Україні.

  • за Мазурчака проголосує тільки ідіот. Ми вже бачили його “керування”

 2. За ЧЕРНІЙ ОЛЬГУ ВОЛОДИМІРІВНУ 100!!!

  • Гарна розімна жінка, але в неї мало шансів потрапити до ВР. Якщо ми Камянчани будемо розпорошувати голоси між різними кандидатами то виграє недобита парія регіонів !

 3. Думаю, Олександр Володимирович Мазурчак виграє, якщо будуть чесні вибори. А якщо ні, то знову Володимир Володимирович буде просиджувати штани в Раді. Всі інші так – пішаки у великій грі.

 4. «Куди пропала сцена?» – сьогодні це питання у контексті Кам’янця набуває риторичного характеру. За загадковим збігом обставин, чи цілком заплановано сцена, яка була придбана за міські кошти та зникла, сьогодні монтується у Старому місті. Мало хто згадає далекий 2010 рік, коли ця споруда мала служити кам’янчанам для проведення загальноміських заходів та фестивалів. Але не судилося… Вдало спланований владний переворот у місті, відвернув увагу громадськості від такої дрібниці. Сцена так і не була прийнята на комунальний баланс міста. Та нічого не зникає безслідно – відтак сьогодні вона має усі шанси стати успішним бізнесовим проектом не на користь громади. Скоріше за все її просто хочуть привласнити сумнівні місцеві підприємці. Цікавий той факт, що саме з цієї сцени відбудеться звернення до виборців одного із кандидатів у народні депутати України. Сьогодні вона «зависла» у повітрі та швидше за все її хочуть при Очевидним залишається одне, що запитань у цій історії значно більше аніж відповідей…

 5. Цікавенько написано. Всі герої теж цікаві. Кожен по-своєму. Здається, обирати буде не важко. Сьогодні прочитав статейку….

  http://ngp-ua.info/2014/10/17271

  Як після цього писати щось гарне про Мазурчака. Люди не дурні. Про це що в статті, всідавнознають, ато й ще більше.

 6. Стаття за цим посиланням є не більше, ніж просто наклеп. Дійсно фактажу в ній не має, є лише якісь надумані автором несінитниці, які зовсім не відповідають реальності. Мазурчак обирається в нардепи, а з приводу них в законі про люстрацію нічого не сказано, він не був привиконанні своїх обов’язків, коли розганяли студентів та ставила славнозвісну Йолку, серйозний розпродаж Кам’янця почався не за його мерства, а вже після того, як його забрали до Київа, коли до влади в місті прийшли люди ВВ Мельниченка. Цей матеріл є заказним, це відчувається в кожному реченні.

 7. за Барановського! за Свободу!

 8. Як казав колись мій викладач з Країнознавства в університеті “І їжаку зрозуміло”, що стаття написана мало того, що на замовлення, ще й на швидкоруч, мабуть в одному із кафе в очікуванні кави. Всім давно зрозуміло, що обирати будемо між двома кандидатами Мазурчаком та Мельниченком. А справа вся в тому, що перший кандидат насправді політичний лідер, ініуіативний, який багато зробив для свого рідного міста Камянця Подільського та для столиці перебуваючи на посаді заступника голови КМДА (модернізація столичного зоопарку, покращення умов життя тварин), людина яка не жинеться за керівними посадами, аби набити кишені, людина, яка є патріотом своєї держави, на даний час очолює Асоцацію міст України, думає про шляхи благоустрою міст, ініціатор розробки нових шляхів енергозабезпечення міст України. А другий кандидат людина з великими грошима та бажанням, будь що потрапити до ВР.

  • і що ж він зробив для свого міста? Судячи з кількості ботів на підтримку Мазурчака, саме за нього голосувати не варто. Єдина причина його “любові” до рідного Кам’янця – те що його пруть з Києва

 9. Камянчанин, я також прочитав цікау статтю:   «Шантаж плюс погрози» – таку ефективну формулу діалогу з виборцями
  вивів кандидат у народні депутати України – Володимир Володимирович.
  Відтак трудовий колектив школи для дітей із вадами розвитку у Заліссі
  2 «отримав останнє китайське попередження». Заклад під загрозою
  закриття. Питання про ліквідацію навчального закладу вже виносили на
  сесію обласної ради. Офіційний мотив мала кількість дітей, що
  навчаються у школі. Команда одного із кандидатів вирішила скористатися
  цим аргументом. Звісна річ, що на кону голоси як мінімум 70 виборців,
  а якщо врахувати їх агітаційну роботу серед інших, тоді мова йде про
  значно більші цифри.  Важко зрозуміти логіку таких дій, коли
  шантажують.   Ось з такими подарунками приїхав Володимир Володимирович
  до школи-інтернату напередодні Дня вчителя.

 10. Неужели после Революції гідності ми опять обсуждаем кандидатуры Мазурчака и Мельниченка? Может, пора к новым кандидатам присмотреться?

 11. Дивна,примітивна психологія у нашого люду.не повинен депутат ВР щось робити для свого кола.ВІН МАЄ ПРИЙМАТИ ЗАКОНИ ДЛЯ ГРОМАДЯН СВОЄЇ КРАЇНИ, закони для поліпшення життя всіх людей.Проаналізуйте діяльність тих, хто був вже у ВР. Всі партії як пес на сіні. ПО законотворчій позитивній ініціативі тільки свобода в повному складі (команда) голосує за закони для людей. НЕ буду акцентувати на дрібних негативних виходках-всі грішні.Проте законодавчо-майбутнє за Свободою. Слава Україні! Олігархи в своїх ЗМІ всіляко затирають,роблять непоиітною їх діяльність.

 12. Браття та сестри.Не ставаймо на старі граблі. Суть всіх перефарбованих та ж сама.Обирайте нових,порядних людей.Голосуйте за Барановського В. Хотів він у районі звільнити поплічників ПР.В правовому полі неможливо-підскажіть як.

 13. Я буду голосувати за Мазурчака, тому ще програми, і гасла, і виступи типу нових кандидатів – тільки популізм по типу: “Я люблю Україну!” А що далі? У Олександра Володимировича в програмі розписано, що саме він збирається робити, ми вже його бачили в ролі мера. Так що він, однозначно, кращий зі всіх представлених.

  • я так зрозумів ,що ви за гасло їнше -протилежне? Щось по середині не буває.

  • А де доказова база? Ви в Каменець-Подільському проживаєте? Достатньо подивитись на дороги міста. Одноразові акції -подачки- це ви рахуєте здобутком цих панів в розбудові нашого міста?

 14. Шановні кандидати позачергових виборів народних депутатів України
  по одномандатному виборчому округу № 193 !

  Пропонуємо Вам проявити свою громадянську свідомість і на ділі доказати як Ви вже сьогодні дбаєте за своїх виборців серед яких є соціально незахищені, інваліди,
  сім’ї загиблих учасників АТО, дітки хворі на ДЦП, переселенці із зони проведення АТО, та сім’ї учасників бойових дій в зоні АТО, в яких годувальник відстоює незалежність нашої України, а члени їх родин потерпають від соціальної незахищеності.
  Ви сьогодні витрачаєте величезні кошти на передвиборчу кампанію розповсюджуючи свою агітаційну літературу, яка через декілька годин опиняється в смітниках!!!
  Звертаймось до Вас про допомогу, яка необхідна нашим військовослужбовцям з м. Кам’янець-Подільського та Кам’янець-Подільського району, що призвані до лав Збройних сил України в склад окремого Хмельницького батальйону територіальної оборони, в/ч №2233. Належного державного забезпечення на утримання військовослужбовців немає. В нашому рідному Кам’янці майже всі один одного знають і тому смерть чи поранення нашого земляка стає трагедією не тільки для його близьких а й для всього міста. Кожен відчуває біль утрати.
  Власними силами та з Вашою допомогою ми зможемо придбати необхідне матеріально-технічне забезпечення для наших військовослужбовців та допомогти соціально незахищеним верствам населення.
  При Громадській раді діє Координаційний Центр по допомозі військовим в зоні АТО, та фонд по допомозі незахищеним верствам населення.
  ВАША ДОПОМОГА ПОТРІБНА СЬОГОДНІ !
  Допомогу просимо перерахувати :
  р/р 2600001254114 відділення №3 у м. Кам’янець-Подільський ПАТ «Кредобанк» МФО 325365 код ЄДРПОУ 26157977 Благодійна організація «Надія»
  Заздалегідь вдячні за розуміння та підтримку!

  З повагою та найщирішими побажаннями !

  Голова Громадської ради Валентина Магілат.

 15. Шановний автор Дмитро Шеремета, як журналіст ви працюєте неправильно. Кохановська молодець!!! Таких як вона потрібно. Кохановська переможе на всі 100%, а ваша стаття це передвиборча заказуха. Ганьба вам дмиро. Ви продажний журналюга.

 16. Я також за Мазурчака. Яка Кохановска.. Про що ви говорите?!! Взагалі хто це? Давайте будемо вибирати головою, і тих хто вже встиг себе показати і у кого дійсно є хоч якісь задумки про підняття міста, хто знає як вести себе на посаді мера. Я за Мазурчака:)

  • де ваша голова була всі 23 роки назад? Адже не секрет ,що до такого стану ,в якому находиться Україна зараз,приклали всі ті хто був при владі до цих пір. То ви що пропонуєте знову повернутись в ті часи ? Чи може треба дивитись вперед? А може все таки вибирати тих які не заплямовані старою владою? Я думаю серед 15 кандидатів можна найти таких людей.Якщо відкинути ,тих які не мали звязків з минулими політичними силами,то їх залишиться не більше трьох. Так що думайте панове. І думайте дійсно головою.

  • Якщо так думати,то перспективи змінити щось в державі нульові. По ваших словах треба залишити стару владу? Я можу зрозуміти ваші пропозиції в тому сенсі ,якщо ви були прибічником старої влади. Тобто мали відношення до неї або були її учасником.3

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.