Для ура патріотів, тих хто обурені чому не воюємо

Для ура патріотів, тих хто обурені чому не воюємо, кричать про зраду і “все пропало” варто почитати.

Службовці бувають різні. Кілька тижнів назад прийшло одне тяжко здорове чиновницьке лицьо і плакалось, щоб я йому допоміг уникнути мобілізаціі, бо він цінний держслужбовець і має право на бронь. Що я йому відповів не буду переказувати.

Зараз призвали першого заступника міського голови. Пішов не роздумуючи. Лише вибачався, що покидає мене без підтримки. Дійсно, його не вистачає. Але там він потрібніший. На вихідних поіхав до нього. Пересвідчився сам. Він теж практично без заступників, без офіцерів, без техніки. Приіхала зі мною і його дружина. За дві години спілкування мало не щохвилини відволікався на якісь проблеми. Вирішили не заважати. Взяли список потреб. І залишили ВЧ Строки формування танкового батальйону найстисліші. (Для тих, хто вірить в магію та чудеса хочу розчарувати-лише на бойове злагодження баиальйону потрібно хоча б місяць.)

Живе в закутку в кабінеті. Відгородився лише шафами. Стара суконна ковдра. Без опалення. Навіть без розетки, щоб включити комп чи підзарядити мобілку. Так само живуть і солдати. Точніше “партизани”- контингент різний. Це не добровольці. Дисципліна, відношення до служби в декого, м’яко кажучи, неадекватне. Самоволки, п’янки, непокора наказам. Бюрократичним загогулинам нема меж.

Харчування жахливе. Організовано навчання на полігонах. Сухпайків не передбачено. Сніданок о 5-30, на обід повертаються о 17-00. Техніка з консервації, що стояла на приколі понад 20-30 років. Стан – можете уявити!

Наприклад, взятий нами МТЛБ на ремонт, два тижні не може виіхати. Вирізані навіть латунні трубки. А що говорити про танки? На кожен потрібно по чотири акумулятори. Без них не перевіриш електросистеми. Не перевіриш двигун. І тим не менше полковник не здається. Обіцяє повернутись лише з перемогою. І зробить. 

А ми допоможемо. Київські волонтери вже допомагають. Наші волонтери 38 сотні збирають продукти, інструменти, теплі речі… Десь на середину тижня відправимо бус.

P.S. Між іншим крім Петра Скиби в батальйоні зустрів двох хлопців з Крупця та Колом’я. І ще-коли Павлович збирався виїжджати, було десятки бажаючих вступити в батальйон. На ділі лише Артур (Сокіл) з 38 сотні майдану в понеділок має приіхати. Решта роблять революцію та б’ють москалів не відходячи від дивану.

Оригінал

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Супрунюк

Олександр Супрунюк

Міський голова Нетішина

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.