В єдності – наша сила! Крок на зустріч

5 вересня 2014 року Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації було передано естафету всесвітньої акції по збору коштів на благодійність «IceBucketChallenge» від заступника голови обласної ради І.В. Хитрука.

В першу чергу була перерахована сума допомоги для сім’ї нашого колеги Олександра Романенка. У важкий момент будь-яка допомога є важливою і я була переконана, що це буде не єдина підтримка. Акцію підхопили колективи будинків-інтернатів. Зібрані таким чином кошти були передані волонтерам для закупівлі необхідних речей восьмого окремого полку спеціального призначення.

Проте в ці дні біда одна не приходить. Прочитавши на сайті «Незалежного громадського порталу» звернення батька капітана Олександра Петраківського, працівники Департаменту запропонували зібрати кошти та підтримати молодого патріота, який, рятуючи життя бойового товариша, ризикнув своїм життям і здоров’ям.

Зібравши кошти на лікування? колектив Департаменту подав приклад для працівників всієї системи. Сьогодні більшість колективів соціальної сфери області долучилися до цієї важливої справи.

І всім так рідні за останні часи слова «Герої не вмирають» дійсно черговий раз об’єднають нас навколо проблеми цієї сім’ї. Закликаємо усіх небайдужих подолян, трудові колективи приєднатись до нашої ініціативи і внести свій вклад для того, щоб герої і дійсно залишались живими.

Слава Україні. Героям Слава.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Світлана Лукомська

Світлана Лукомська

директор Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.