В єдності – наша сила!

19 вересня місцеві ЗМІ висвітлювали інформацію про приїзд ліквідаційної комісії для вилучення фінансових документів на Хмельницькому державному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві (далі – ДЕПОП) та для початку процедури ліквідації підприємства. До мирної акції, яка об’єднала працівників підприємства та осіб, які перебували на стаціонарному лікуванні долучились Правий сектор Хмельниччини та ГО «Майдан».

Члени ліквідаційної комісії на собі відчули, створений спільними зусиллями, громадський опір та залишили підприємство лише з актом про неможливість приступити до початку ліквідаційної процедури.

Я висловлюю вдячність всім, хто долучився до мирної акції – Правому сектору, ГО «Майдан», місцевим ЗМІ – ХОДТРК «Поділля-центр», «33 каналу», каналу «7+», «Незалежному громадському порталу», які стали на захист людей, життя яких без діяльності підприємства практично неможливе.

За останніми статистичними даними, Хмельницьке ДЕПОП обслуговує 2150 хмельничан та мешканців області, а також в цілому 468 мешканців з Чернівецької, Житомирської, Тернопільської та Вінницької областей.

Не помилюсь, якщо скажу, що кожен учасник акції пишався своїми діями. Об’єднавшись навколо проблеми нам вдалось зробити черговий крок до її подолання.

Окрема подяка небайдужим подолянам, які масово телефонували та підтримували у ситуації, яка склалась.

Саме співчуття, бажання «підставити плече» у складній ситуації та небайдужість до проблем інших дадуть змогу об’єднавшись побудувати незалежну та сильну державу – Україну.

Слава Україні! Героям Слава!

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Світлана Лукомська

Світлана Лукомська

директор Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.