Рейдери і протези

19 вересня приблизно о 9 годині ранку в офіс Правого сектору Хмельниччини звернулись працівники Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (Хмельницьке ДЕПОП) з проханням допомогти у їхній протидії рейдерському захопленню заводу.

Прибувши на місце, патріоти ПС вислухали працівників і з’ясували, що підприємство (зі слів працівників) намагаються перепідпорядкувати подібному підприємству з Вінниці, шляхом призначення нових людей з сусідньої області на керівні посади.

Під час мітингу працівники та пацієнти заводу вимагали скасування незаконної оборудки, люстрації міністра та міністерства соціальної політики. Новий директор весь час просидів в машині і не вийшов до колективу. Люди вважають, що подібні дії дестабілізують роботу підприємства і є направленими на його знищення.

Нове керівництво не враховує думку трудового колективу, який плідно і вдало працював до цього і добре працює надалі. На нашу думку, саме факт прибутковості Хмельницького ДЕПОП і став чинником, згідно якого в хмельничан хочуть його забрати.

Виникає питання – а може саме Вінницькому протезному заводу приєднатися до Хмельницького? Правий сектор Хмельниччини, звичайно ж, і надалі буде підтримувати прагнення хмельничан бути господарями на власній землі!

Теги: 
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Анатолій Медведчук

Анатолій Медведчук

Керівник Хмельницького обласного осередку Правого сектора

Коментарів: 2

  1. А де був Правий сектор півтора місяця тому?
    http://ngp-ua.info/2014/08/15770

  2. по-перше Правий Сектор не всевидяче око, а по-друге він не на зарплаті. Коли це він усім встиг завинити?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.