Без Самооборони

Розповім Вам, друзі, про маленьку Правду. Я, 03. 09. 2014 року залишила Громадську організацію “ХМЕЛЬНИЧЧИНА. САМООБОРОНА І КОНТРОЛЬ”.
Я з листопада 2013 року, приймала активну участь в Революції Гідності, з 12. 03. 2014 року, була узаконена ГО “Х.С І К”, від того часу я бачила себе в тій організації.

Довго можна було би розповідати, про те чи інше, коли побили студетів, мене мучила скаженна біль, коли почали гинути хлопці, я дала собі слово, що буду боротись до кінця. Було по різному, було і холодно, коли було мінус 20, було боляче від того коли щодня, щогодини гинули люди, готували посилки, ліки все відправляли до Києва!!! Не було часу спати їсти… думати про себе, про роботу, бізнес.

В голові було одне, як допомогти, як нагодувати хлопців та дівчат.
Багато було палиць в колеса, в мене були проблеми з житлом, з роботою і з іншими питаннями, але все це мене не зупиняло, я мала одну ціль, як допомогти іншим!!!

Допомогти хлопцям, які боряться…

Багато різних ситуацій було на Майдані, також багато ситуацій було в Громадcькій організації “ХМЕЛЬНИЧЧИНА. САМООБОРОНА І КОНТРОЛЬ”. Було багато хорошого та незабутнього, але було і те, що було важко перености, коли почались незрозумілі ситуації, я вже зрозуміла, що потрібно щось робити, я завжди робила так як мені підказувало серце, намагалась робити справедливо, але коли люди які стоять пліч-о-пліч, готові встромити ножа в спину, то не має мені що там робити…

Саме я почала роздавати листівки, поставила скриньку на Майдані, для збору допомоги військовим які перебувають в зоні АТО.

З 03.09. 2014 року, я не маю ніякого відношення до скриньок, на Майдані, тому що, не маю права так мені сказали працювати від імені ГО “Х. С. І К”. Тому всі питання по скринці, можите ставити ГО.

Я не розділяю їхні погляди, відношення до людей, тому змушенна піти… Я отримала свій урок за час перебування, і більше не бачу себе поряд з цими людьми…

Справу я не залишила. На сьогодні я працюю як “Незалежний волонтер по збору допомоги військовим”.

Контакти НЕЗАЛЕЖНИЙ “ВОЛОНТЕР ПО ЗБОРУ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВИМ ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В ЗОНІ АТО” Юзепчук Тетяна Миколаївна
телефон 0688174627
номер рахунку приват банку 4405885829034492 (Юзепчук ТЕТЯНА)
Не будьте байдужими нехай береже Вас Бог!!!

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Тетяна Юзепчук

Тетяна Юзепчук

Хмельницький волонтер, допомагає українській армії

Один коментар

  1. незалежний волонтер !! поясніть звідки гроші на модельні зачіски та дорогі гаджети … невже пенсії вистачає…—не вірю!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.