Виконком Хмельницької міськради причетний до летальної ДТП у Лезневе?

Провів заслуховування щодо розслідування дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 11 червня 2014 року в Хмельницькому за участю автобуса ПАЗ-3205, що є перевізником ПМП “Купава”.

паз

На даний час отримано всі висновки експертиз, що дає можливість слідчим до кінця вересня направити кримінальне провадження до суду.

Потерпілі можуть заявити цивільний позов у кримінальному провадженні, звернувшись до слідчого ОВС або з відповідним позовом до суду. Поки що залишається невирішеним питання про позбавлення ліцензії на перевезення ПМП “Купава”, але тримаю руку на пульсі та сподіваюся, що суд вищої інстанції прийме рішення на користь “Укртрансінспекції” та скасує ліцензію ПМП “Купава”.

Крім того, під час розслідування кримінального провадження встановлено факти порушень з боку організатора перевезень-виконавчого комітету Хмельницької міської ради, які викладені в акті комісії по розслідуванню дорожньо-транспортних пригод. Зазначений акт направлено для вивчення в прокуратуру Хмельницької області.

Стан розслідування обговорювався з Дмитром Беспаловим, який активно переймається долею потерпілих і наведенням порядку у сфері перевезень.

Оригінал 

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Розізнаний

Олександр Розізнаний

Начальник Управління МВС України у Хмельницькій області

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.