Екологічний “сепаратизм”

Іду попри парк Шевченка у Хмельницькому. Півпарку в диму. Виявляється, якесь чмо запалило сміттєвий контейнер, що поруч із пішохідним переходом до гімназії. Але тут нагодилася тітонька, що змивала паркову доріжку зі шланга від поливальної машини.

pogeg

Пожежниця мимоволі… На жаль, не на кожне таке чмо припадає жіночка зі шлангом. А на носі осінь із тоннами опалої листви. Знову місто потоне у канцерогенних димищах. Звичайно, це не ті пожарища, що у зоні воєнних дій між сепаратистами й рашистською армією, але…

Сам не раз змушував заливати ці вогнища у приватному секторі, дими з яких заповнювали квартири наших багатоповерхівок. Заливали, хоч і бурчали про обмеження своїх свобод. Чисто тобі екологічний сепаратизм.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Цимбалюк Михайло Петрович народився 7 січня 1967 року в с. Моломолинці, Хмельницького району. Після школи закінчив Хмельницьке медичне училище, вищу освіту здобув у Інституті журналістики Київського Національного університету імені Т. Г. Шевченка. Служив у Збройних Силах СРСР, працював у Ярмолинецькій районній газеті «Вперед», хмельницьких газетах «Всім» та «Подільський кур’єр», «Експрес» (Львів), «Фортеця» (Кам’янець-Подільський), у Хмельницькій облдержтелерадіокомпанії «Поділля-Центр», прес-серетарем компанії «Хмельницькобленерго» і в прес-службі державної податкової служби у Хмельницькій області. Наразі працюю прес-секретарем кампанії громадського спостереження за парламентськими виборами ОПОРА у Хмельницькій області.

Коментарів: 7

  1. Чому пішов у медичне училище? Чиєсь місце займав, але не працюєш. А талановита дитина через такого писаку вступити не змогла!

  2. Графоман, лиш би про щось, але засвітитись в пресі. Більше в Хмельницькому проблем немає, а чому не допускає,що хтось недопалок кинув -майже зрівняв з АТО. Ось із-за таких (…..) псаків у нас і бардак, а ще,мабуть і гонорар отримав, правда не знаю, чи там платять за таку фігню.

  3. Сепаратист – від латинського Separatus – окремий. Так називають людей, котрі виступають за відокремлення частини чогось. найпоширеніше використання – політика, коли частина населення країни висловлює наміри відокремити певну територію. Питання:
    до чого тут сміття? Відповідь: або автор повний даун, або розраховує, що його писанину читатимуть такі ж самі повні дауни, або ж його односельчани, напевне… То які треба мати низьку освіту, та світогляд, щоб використовувати “модне” в даний час слово в такому недоречному контексті?
    Соромно має бути таким писакам, що вони не в полі врожай збирають.

  4. Други буркотливі, хіба хтось комусь боронить писати у блоги? Пішов я далі від вас. Злі ви!..

  5. Мишко, ти хороший і розумний! Далеко не ходи

  6. Проблемно й весною буде.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.