Суворі будні нетішинських бійців у батальйоні “Айдар”

Як ви пам`ятаєте майже місяць тому ми відправили 5 добровольців з Нетішина в батальйон «Айдар» на 2 машинах, які подарували Самообороні- ГАЗ-69 та Нива.

Вони вже освоїлися там, на ГАЗ-69 встановили мінометний та кулеметний розрахунок. (дивись на фото, вони ще й зробили броню позаду, обшивши його металічними листами).

Ще 2 тижні тому, з хлопцями не було зв`язку майже неділю, та всі дуже хвилювалися за них. На щастя 19 серпня вони знайшлися, живі та здорові- були на завданні в Луганську. Але, нажаль, на ГАЗоні застукав мотор та він поки що непридатний до використання. Нива також не витримала тяжких війскових буднів, також застукав мотор. Наразі потребує повної заміни.

айдар

айдар2

айдар3

айдар4

айдар5

Двоє хлопців приїзжали на тій неділі у маленьку відпустку в Нетішин- Сергій та Андрій. Свій ГАЗ-69 вони залишили у Харкові на СТО. Місцеві волонтери пообіцяли знайти дуже рідкий мотор для нього (сузукі Самурай).
Тому нам прийшлося знову підшуковувати їм автомобіль. На щастя пошуки були недовгими та за 12 000 грн ми знайшли машину в Нетішині. Хлопці з Кривина (автомайстерня Махмета Олега ) знову, як змогли підрехтували авто, та у суботу хлопці вирушили знову на схід.

Ми, звісно, поспілкувалися з хлопцями. Вони нам розповіли багато цікавого. Вони обидва постійно на передовій.
Терористи дають 10 тис $ за голову Айдарівця, живого чи мертвого. Це єдиний батальйон, який залишився в підпорядкуванні Міністерства оборони України. Усіх інших передпорядкували МВС.
Підтримки армії немає зовсім. Айдар зачищає населені пункти від сєпаров, окопується та чекає регулярних частин з бронетехнікою. А армія на допомогу не приходить. Всі відступають, села здають сєпарам назад. На слідуючий день те саме.

Цих уродів з керівництва АТО вже давно пора на шибеницю, ногами доверху!!!
Яке АТО? Там повно російских військових та чеченів разом з технікою. Там йде повноцінна війна. Та на жаль, вона однозначно не закінчится до зими, тому волонтерам вже треба думати про збір теплих речей для солдатів.

P.S. 16 серпня в «Айдар» поїхав ще один доброволець з Нетішина – Максим Б.

Оригінал

Теги: , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Нетішинська Самооборона

Нетішинська Самооборона

Громадська організація "Нетішинська Самооборона"

Один коментар

  1. Убийцы женщин, детей и стариков. Все айдаровское геройство заключается в зачистках населенных пунктов, где остаюся одни несчастные женщины и пенсионеры, кто не смог уехать. Схема действия их проста: гранату бросает в дом или подвал, потом туда еще стреляет из АК а затем можно идти добивать тех кто выжил. Как правило после Айдара живых не остается…Фашистская сволочь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.