Лабазюковці кинули хмельничан через суд

Бізнес на крові продовжується. Фірма «Купава», за якою стоять помічники народного депутата, виграла суд про відновлення ліцензії на перевезення. Невже нам знову доведеться дочекатися нової трагедії, щоб зруйнувати злочинну схему. Потерпілі готові до найактивніших дій. Закликаю усю активну громадськість долучитися до боротьби проти клану младоолігархів!
Детальніше про ганебне судилище

Теги: , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Дмитро Беспалов

Дмитро Беспалов

Депутат Хмельницької районної ради
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 18

 1. Убрать Мельника-и Лобазюк уберется.

 2. Ти скажи хто твій товари, і я скажу тобі хто ти!
  Мельник-Манзій-Лабазюк!
  Крім спільного бізнесу по перевезеннях пасажирів, кожний із них має ще свій окремий, але побудований на сльозах людей.

 3. 16 січні це дєрмішко Лабазюк голосував за диктаторські закони.Знов по місту білборди з ним. Готується до нових виборів?Хмельничани вже вибрали другий раз мельника…Знов на ті ж граблі?

 4. Диме, с его вдохновением, прытью и живостью, можно порекомендовать найти и взяться за более серьезные и важные для общества темы, с которых хоть не стыдно входить в выборный процесс. Прошлый раз, напомню, Дима отстаивал каштаны, но не отстоял, а там таки лучше стало. Каштанов нет, Димы в ВР нет, дорога и тротуар есть. Нормально!

  • сто відсотків невдаха іди геть

  • дімка видно якти дорогами займаєшся так як і каштанами популіст хренов а коли приступиш до доріг я знаю тиж права рука головного дорожника краю а де твоя робота болтун і сплетнік (це культурно)

 5. а это жид везде рожу свою тыкает от

 6. Беспалов – мер , нардеп, и т.д……и т п, В добрый путь!!!!!

 7. гнида цей лабазюк. Дякую, Дмитре, що не ховаєте правду! виродки – загубили життя двох людей, тридцять постраждалих… скарги на цей маршрут та якість автобусу була ще до трагедії – але як бачимо кров пролита на Майдані Героїв не оновила країна… як шкода, як шкода… що такі виродки як лабазюк знову лізуть у Верховну зраду. Хмельничани! не дайте можливості цій погані знову пройти у Парлемент!

  • хто винен невістка так в нас лабазюк схаменіться люди (скільки вам за це платять)

 8. діма беспалов -людина з маленької літери !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. как здоровье мами?

 10. хі-хі

 11. Беспалов! Ти зовсім дебіл? Ти державний службовець? Дорогами займаєшся? От і займайся дорогами, а не піаром! Бо дорогам в області повний П***Ц, твоєї роботи не видно, зате гівно в інтернеті розкидати – то ти тут найперший. А дороги будеш тим самим гівном замазувати, яке розкидаєш?

  Герой майдану, бля. Скандаліст і городський самашеччий . Коли на державну службу брали – забули довідку з Скаржинців запитати.

 12. Слухайте, коментатори, а не хотіли б ви підписуватись справжніми іменами та прізвищами? А потім коментувати. Чи кішка тонка? Як можна вести діалог з коментатором, в якого ім’я-набор літер? А що “набір літер” чи ” той, що вже все пройшов” зробив для хмельничан або для міста?

 13. Как же мне противна эта ваша политика, кто, за что и т.д.! Да у нас в городе есть проблема, которая привела к трагедии, к проблемам в 30 семьях! Слышите Вы это, или оглохли? Все потерпевшие ходили к Мэру, он сказал что он тут не причем и сказал что укртрансинспекция все решит. Она решила! А нас “самый гуманный суд в мире” не принял во внимание то что ПМП “Купава” может и исправила парочку купленных бумажек. Но она никогда уже не исправит здоровье, и не вернет жизнь! А вы рассуждаете о том кто решил об этом написать! Дебилизм!!! Противно от этих комментариев! Если кто то там считает что смерть это не повод кричать!!! Мне жаль что Вы бесчувственные и безмозглые!

 14. в стране война , гибнут тысячи людей, где гуманность?

 15. Так вот и я спрашиваю, Доктор, где гуманность, а? По чём нынче совесть в комментариях продаётся..10,20,30 баксов, а Доктор?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.