Отримання зброї в бою – це дійсно героїзм, але в якому бою і в кого саме? Відповідь Правому сектору

Прочитав публікацію на «Незалежному громадському порталі» під назвою «Розбір ситуації із затримання “озброєних” хлопців Правого сектора». Мушу відповісти, тому що у питаннях честі, гідності і справедливості погоджуюсь у всьому, а в іншому – давайте по порядку.

1.Дякую, що у нас виходить вже майже діалог, який нам усім повинен піти на користь.

2. Перевірка транспортних засобів в умовах проведення антитерористичних заходів по запобіганню надходженню вогнепальної зброї та інших заборонених предметів передбачає задіювання і працівників ДАІ, і працівників УБОЗ та інших спецпідрозділів міліції. Що стосується питання про те, чи володіли ми інформацією заздалегідь, то тут можна сказати, що 50 на 50.

А спроба проїхати, не зупинившись (зупинка відбулась лише після безпосереднього блокування автомобілем ДАІ), наявність у салоні авто заборонених предметів (граната без запалу, який лежав поруч) лише підтвердили нашу інформацію. Зважаючи на такі обставини затримання було можливим лише завдяки раптовості і жорсткості дій. Пробачте, але цього вимагають заходи особистої безпеки під час затримання озброєних осіб. Я думаю, що випадковостей немає, все логічно.

3. Що стосується мародерства – багато коментувати не буду. Пропоную спільне службове розслідування із залученням журналістів. У разі, якщо інформація підтвердиться – Закон один для всіх. Якщо ні – прошу публічного вибачення.

4. Що стосується повернення бійців із зони АТО, то я схиляю голову за героїзм, але це у жодному випадку не дає підстав скоювати злочин. Нагадаю, що ще ніхто не відміняв частину 1 статті 263 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

5. Про нашивки «Беркут». Це просто смішно. Переглянули все відео, не зважаючи на пояснення співробітників, – жодної нашивки не було.
Щодо морально етичної сторони перевезення зброя. Дякую, що ви особисто виступаєте проти мародерства і вчинення інших злочинів. Отримання зброї в бою – це дійсно героїзм, але в якому бою і в кого саме?

Давайте поспілкуємось з цього приводу. А щодо порядку зберігання і здачі зброї, то мій телефон знаєте напевне не тільки ви й половина мешканців області, та й за її межами. Якби було бажання дотримуватися законності, то можна було б запитати, як це зробити, чи до моєї відповідальності за свої слова є недовіра?

Якби зброя була легальна і було повідомлено про час та місце виїзду, я б зміг забезпечити усі необхідні законом аспекти, аж до офіційного супроводу.

Але, не зважаючи на те, що у нас іде війна, нікому не дозволено мати прерогативу над іншими в частині, що стосується незаконного володіння зброєю, в тому числі гранатометами і саморобними підривними пристроями. Тому ще раз пропозиція «спустити пар». Дякую за довіру в частині здачі зброї хмельницькій міліції згідно чинного законодавства. По-іншому не буде.

6. Що стосується написаних постів – жодних особистих стосунків. І пишу у більшості сам, крім офіційних даних. Я думаю, що наш діалог повинен бути конструктивним прикладом для об’єднання і консолідації усіх свідомих громадян задля забезпечення безпеки держави.

Р.С. Щодо вітання «Слава Україні!». Цитую блог Анатолія Медведчука: «Це українське вітання, гасло українських націоналістів. Його використовували в часи УНР і в міжвоєнні роки. В повному варіанті «Слава Україні — Героям Слава!» отримало поширення з часів УПА, де також було поширене як вітання.»

Але історія продовжується. Сьогодні це право нас усіх, усіх тих, хто вважає себе патріотами. В недалеких 90-х, будучи студентом історичного факультету, я розмовляв виключно українською і так вітався з однокурсниками, зокрема – з Анатолієм Чернецьким з села Качанівка Тернопільської області. Ми ще забули, що прості люди вітаються й по-іншому «Слава Ісусу Христу – навіки Слава!». Але це у мирний час. А зараз – Слава Україні!!!

Оригінал

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Розізнаний

Олександр Розізнаний

Начальник Управління МВС України у Хмельницькій області
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Повністтю підтримую позицію пана Олександра в цьому питанні. Вседозволеність та рознузданість ведуть до злочину, а це не припустимо ні для ПС, ні для будь-кого іншого.

  2. “Скажи-ка дядя,ведь недаром….”
    А скажи-ка мені дядя мєнт,якого хрєна ти до цих пір служиш,а? Чому коли бачив бардак влади не почав розбиратися або не уволився? Служив і при яниках,і при ющарах,і при кучмах,і при кравчуках і всьо було тіп-топ… https://www.youtube.com/watch?v=7zYZhSKfR5E
    Короче лизав зад старим,а тепер будеш лизати новим…Кстаті прівєт сабакову https://www.youtube.com/watch?v=ruYhGjKYNBs )))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.