“Добрий, щирий патріот” Лабазюк

На двадцять третю позачергову сесію Хмельницької районної ради було винесено питання ініційовано ХОБФ «Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч».

лабазюк

Мое особисте ставлення до  «національно-патріотичного виховання дітей та молоді» Хмельницького райну по лабазюковськи пропоную переглянути на відео:

Теги: , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Дмитро Беспалов

Дмитро Беспалов

Депутат Хмельницької районної ради

Коментарів: 13

 1. Я, не проти вшанування Світлої пам’яті Великого українського патріота та народного поета Т.Г.Шевченка!, але в по-перше! у Хмельницькому вже є прекрасний пам’ятник! у одноімененному парку-сквері ім.Т.Шевченко! По-друге в тяжкі часи кошти, котрі б були використані на всттановлення чергового пам’ятника лыпше б використати на благо вирішення більш актуальних проблем для громади Хмельницького району!

 2. Лабазюк – козел , голосував з ПРасами. Тепер знов хоче в депутати.Забудьте за нього .

 3. Важливіших питань немає??????

 4. сам безпалов написав гниленьку статійку , тепер сам її і коментує. цікаво , скільки ти Діма зробив за свого районного депутатства , окрім підробітку на виборах будучи технічним кандидатом ? ну, хто перед виборами зараз більше дав ? по ходу не лабазюк ? ганьба дімі – ідіологісту заробітчанину!!!!!!!!!!!!!

  • Діма “Каштанчік” зьявився “на конец”. Значит вибори, мажоритарка))) Обьект для критики вибран-Лабазюк. Минулий раз був Коліщак))) Дима, на цьому далеко не заїдеш)))

 5. взагалі ганьба зараз підіймати це питання.Мова про пам”ятники
  може йти лише після стабілізації обстановки на Сході Украіни, А далі. Пам”ятники Героям України: Небесній Сотні,і Полеглим на Сході за незалежність і волю України, І це буде виконанням волі
  Кобзаря він би на це погодився,

 6. А як на мене, то не по адресу “ми поруч” звернувся.Землі тереторіальної громади міста Хмельницького, тому потрібно було звернутися до свого товариша Мельника та друга Манзія.

 7. Вирішила людина допомогти району та поставити памятник і їй за це “добрих” слів наговорили, а по мені якщо хоче пусть ставить, бо багато хто його критикує і за АТо і за памятники а самі нічого конкретно не роблять, той же Безпалов наприклад

 8. Давайте говорити про реальні речі .Він хотів загладити свої провини за дектаторські закони, за співпрацю Ядухи, Він купив молодшому Ядухі новеньку Ауді за 100000$, я вже не кажу про новень s6.3amg за 200000$ (для свого пересування по Києву)……….

 9. Скажи правду людям.Так багато гріхів маєш,по сповідайся!!!!

 10. Беспалов за гріхи , відповідають діти та внуки до 7 коліна , задумайтесь ?!

 11. А що ти зробив для рідного міста ? для країни ? покажи ! попіарься!

 12. ЛЮСТРАЦІЮ БЕСПАЛОВУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.