В Кам’янці комунальне підприємство переплатило за пальне

Кам’янець-Подільське комунальне підприємство “Житловик” 4 липня розмістило оголошення про результати закупівлі палива. Так, згідно даних розміщених на Віснику державних закупівель перемогу святкує Товариство з обмеженою відповідальністю «ВОГ РІТЕЙЛ»(м.Луцьк). Договір укладено 1 липня, його вартість – 291тисяча 865 грн.50 коп. За ці кошти буде закуплено 6 тис. літрів 92 бензину та 13тис. 450 л. дизельного палива.

Скріншот з Вісника державних закупівель
Єдиним конкурентом луцької фірми було Товариство з обмеженою відповідальністю «Авіас», м. Дніпропетровськ. Вони запропонували дешевшу ціну за бензин, однак дорожчу на дизпаливо.
Тож, згідно звіту про проведення процедури закупівлі від 11 липня «ВОГ РІТЕЙЛ» продасть комунальному підприємству бензин А92 по 15,49грн. з ПДВ, а дизельне паливо по 14,79грн. за літру.


Але є одне але: а саме ціна за пальне. Так, згідно рейтингового сайту «minfin.com.ua» середня роздрібна ціна 92 бензину станом на 18 червня цього року(саме цього дня відбулась процедура розкриття конвертів учасників) складала 14,90грн./л., а «солярки» – 14,61грн./л. Це середні дані по Україні без врахування цін в АР Крим.


За даними іншого популярного видання «Все АЗС» 18.06.14р. середня ціна на А92-14,85грн,зокрема на популярних заправках «Авіас плюс», «Авіас», «Укрнафта» ціна 1 літри бензину котирувалась в районі 14, 60грн. Навіть розкручений «Лукойл» зі своїми 15,19грн./л не дотягував до ціни запропонованої «ВОГ РІТЕЙЛ». ДП в той час продавалось по 14,50грн/л.


Таким чином, комунальне підприємство “Житловик”(колишній ЖЕК №1) в особі Валентина Свідерського, директора КП та водночас голови комітету з конкурсних торгів за найскромнішими підрахунками(ми враховуємо роздрібну, а не оптову ціну) переплатило за 92 бензин 0,89 грн. за літру(закуплено було 6000л.), а дизпалива 0,29грн.(купили 13,450л.)

І все це в масштабах маленького комунального підприємства  районного центру

Теги: , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Дмитро Шеремета

Дмитро Шеремета

Журналіст
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.