Одіозного стоматолога Свестуна вписали у “скоти”

На сайті “Не бути скотом” розмістили екс-головного лікаря комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” Романа Свестуна.

На початку 2011 року пана Свестуна у робому кабінеті “на гарячому” взяли на хабарі. Обласна прокуратура довела 53 епізоди хабарництва.

Головний стоматолог області був визнаний судом шахраєм і засуджений до трьох років позбавлення волі, одночасно амністований та поновлений на роботі.

Депутати Хмельницької обласної ради 26 лютого на сесії відправили у відставку головного лікаря комунального закладу “Хмельницька обласна стоматполіклініка” Романа Свестуна – “за” проголосував 71 депутат із 87 зерєстрованих.

свестун

Як відомо, на початку 2014 року у мережі створили сайт ”Не бути скотом” для збору інформації про продажних чиновників, державних службовців та тітушок.

Сайт “Не бути скотом” має кілька рубрик, куди можна додати “скота”. Так, додати чиновника можна у підрозділи “Прокурори”, “Силовики”, “Судді”, “Тітушки”, “Депутати” та “Інші”.

На сайті перед публікацією передбачене передредагування редакторами пропонованої інформації.

Кожен, хто хотів би додати свого продажного держслужбовця, мусить надати посилання на матеріали, які б підтверджували порушення вказаного чиновника.

На разі на сайті уже розмістили інформацію про понад 150 порушників.

З ініціативою створення такого ресурсу виступив “Демократичний альянс”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. С таким же успехом в,,скоты,, можно записать и главного врача детской больницы левицкого и вновь назначеную им заместительницу в поликлинике гранатюк…………………….

  2. Це – не просто скот, це – скотяра. Хабарник якого світ не бачив. Ядуха прикривав його, бо має родинні зв’язки з ним. Тепер обох треба посадити.

  3. Свестун з дружиною це найбільший позор медицини. Нічого не зробило це подружжя,а тільки крали,в великих масштабах. І їм нічого не було-кришував сам його величність губернатор. Гидко згадувати.

  4. Прекратите! Их уже нет. Собаке-собачья жизнь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.