Революція поборола стоматолога

Головний лікар комунального закладу Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” з бізнесовою жилкою Роман Свестун, здається, у найкошмарнішому сні не міг подумати, що якась там революція накладе відбиток на його біографію. 24 лютого — дата, коли до завершення його кар’єри залишилися лічені дні, оскільки 26 лютого депутати обради повинні відправити пана Свестуна у відставку.

А зараз інформація для роздумів. Протягом 2011-2013 років метикуватий стоматолог пережив три суди (Хмельницький міськрайонний суд, Апеляційний суд Хмельницької області і Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ) та не скорився. Його есбеушники брали “на гарячому” хабарі, прокуратура області довела 53 епізоди хабарництва, а Феміда проявила жалість —  звільнила і посадила назад у крісло. Таким чином люди у чорних мантіях створили імунітет для шахрая “в законі”, який затіяв грандіозну реорганізацію комунального закладу.

“На сьогоднішній день при передачі документів встановлено, що в поліклініці відсутній оригінал статуту №85-о від 27.09.2004р., який з врахуванням структури закладу, мав би бути діючим, але наявний затверджений розпорядженням голови Хмельницької обласної ради оригінал і копії нового статуту від 21.06.2013 №109/2013-о, про існування якого трудовому колективу було невідомо. Новий статут передбачає зміни структури установи, про які головний лікар нічого не повідомляв”.

DSC_0012

Це уривок із відозви колективу обласної стоматполіклініки. Знавці пломб та коронок випадково натрапили на новий статут закладу, який, схоже за все, писався під конкретну особу. Добродія Руслана Свестуна.

Так, як у статуту-2004 поліклініки виросли ноги, виникла гостра необхідність розширити профіль комунального закладу. Слід розуміти, що обласна стоматологічна поліклініка — це передовсім бюджетна одиниця, яка покликана надавати безкоштовну допомогу пільговикам. Для цього в обласному бюджеті “забиваються” відповідні кошти.

DSC_0013

У липні 2010 року, після того як обласна рада призначила головним лікарем Романа Свестуна, тодішній керівник ради Іван Гладуняк затвердив зміни до Статуту стоматполіклініки. Відтак основними структурними підрозділами поліклініки стали: лікувальне відділення, імплантологічно-ортопедичне відділення, організаційно-господарська служба, реєстратура і фінансова служба. “Поліклініка може створювати нові, ліквідовувати та реорганізовувати існуючі підрозділи у відповідності до чинного законодавства України та цього Статуту”, — зазначалося у змінах.

Нова редакція Статуту, яка з’явилася 21 червня 2013 року, фактично ввела в поліклініці класовий поділ на сюзерена і васалів, себто Романа Свестуна в особі головного лікаря і підлеглий колектив. Це яскраво видно у розділі 4 Статуту “Керівництво поліклінікою”. А саме — головний лікар приймає на посади та звільняє з посад працівників закладу, складає та затверджує Положення про структурні підрозділи та посадові інструкції працівників; затверджує правила внутрішнього розпорядку; встановлює премії і доплати до посадових окладів працівників за конкретні результати праці (виділення автора!).

DSC_0014

“Із введенням в дію цього Статуту, який Свестун планував запустити вже влітку цього року, він перетворювався на одноосібного роботодавця. Крім цього, виникали правові перекоси з імплантологічно-ортопедичним відділенням. Тому що, у штатному розписі Міністерства охорони здоров’я відсутня посада лікаря-імплантолога. Натомість право протезувати має хірург-стоматолог. А новий Статут, на жаль, не передбачав хірургічного підрозділу”,— заявив голова профспілки стоматполіклініки, лікар-ортопед Віктор Коляско.

… Історія з паном Свестуном може отримати свіже продовження, якщо органи прокуратури візьмуть під мікроскоп діяльність головного стоматолога Хмельниччини від початку й до кінця. Повернути довіру громадян до правоохоронних органів та судової системи можна за умови, якщо такі “кадри” не відчуватимуть безкарність.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 13

 1. Цю вибачте “бредятину” стосовно висловів:- хто кого приймає на роботу, як кого преміюють, як хто оцінює роботу підлеглих, тощо … записане в статуті обласної стоматологічної поліклініки ?!
  То най той – хто вважає це невірно, почитає статути любих підприємств як комунальних так і приватних та державних – де записані вказані норми! А якщо з їх слів має бути не так, то у мене виникає питання: а хто має приймати на роботу? а хто має визначати результат роботи того чи іншого працівника! і тому подібне..
  Що сесія обласної ради, чи може громада області на своему народному вічі!? Нонсенс!
  На то і кервник призначається, щоб керувати роботою підприємства!

 2. Свестуна за 52 епізода доведених СБУ за грати і судів, які його випустили і відновили теж!!!

  • Подивіться архівні матеріали СБУ!!! Там є усі дані хто такий Свестун і його дружина і ще зо дві сотні “чесних” чиновничків!!! Прості оперативники в СБУ і МВС обурені рівнем корупції і брехні в Хмельницькому!!!

   • Дійсно. Нехай ще дадуть під зад такому ж хабарнику очільнику Хмельницькоїї рай-ї СЕС Безкоровальному О.І. Все, що накрав вклав у шикарний будинок та авто, звичайно переписавши все на дружину, яка домогосподарка без доходів.

    • Історія закінченої старої новели.

     Безпрецедентному публічному скандалі, в Хмельницькому районі, Хмельницької області, якому уже більше 5 років року – поставили крапку. Стара влада мовчала, а нова влада не допуститила мовчання «овечки». Все почалось із не простого !

     З ХАБАРЕМ ВЗЯЛИ ЛІКАРЯ – бувшого головного державного санітарного лікаря Хмельницького району Безкоровального Олега Івановича”, бувшого депутата Хмельницької районної думи, бувшого члена партії від відомої партійної організації. Як було встановлено слідством та судами, він, як посадова особа, безпосередньо і неодноразово брав хабарі. В основному брав у підприємців, брав гривнями так і доларами США за видачу дозволів. Правоохоронці зафіксували тільки два випадки, а скільки насправді було ?

     Навіть звиклих до такого роду сенсацій, ця новина здивувала громаду не тільки Хмельницького району але й жителів м. Хмельницького, невже це правда ? Адже, як відомо, така людина із таким званням та посадою не випадково очолювала державну санітарно-епідеміологічну службу Хмельницького району. Так- на превеликий жаль це гірка правда !

     Свого часу працював одним із профільних лікарем в Хмельницькій обласній санітарно-епідеміологічній станції, тобто був на «ТИ» із головним державним санітарним лікарем Хмельницької області Коломійцем М.П. Разом із ним наставляв, так би мовити своїх підлеглих в районних санітарно-епідеміологічних станціях, як з чистими руками і совістю боротися проти … тієї самої корупції, хабарництва.

     Злет на посаду головного державного санітарного лікаря Хмельницького району Олега Івановича Безкоровального, відбувся завдяки головному державному санітарному лікарю Хмельницької області, того ж самого Коломійця Миколи Петровича, який аж двічі відвозив Олега Івановича в МОЗ для затвердження. Чому двічі,можливо запитають читачі, та тому,що на цю посаду, повинна бути призначена людина-професіонал, яка повинна мати відповідні організаторські здібності, відповідний стаж роботи, не мати шкідливих звичок, повинна мати чисті не волохаті руки та інше добротне. Тому і з першого разу Безкоровального О.І. і не затвердили. Як затвердили з другого разу читачі нехай вгадають з трьох раз!

     Підприємці Хмельницького району неодноразово стверджували, що головний державний санітарний лікар Хмельницького району Безкоровальний О.І., персонально не тільки відкрито вимагає хабарі за всякого роду дозволи, кришування, відкати, та бере не тільки в гривнях, вибачте, а і в доларах США(нехтує нашою рідною валютою). Про це і неодноразово доводилось не тільки керівництву району в особі Голови Хмельницької РДА , але й його заступникам, голові Хмельницької районної ради,прокуратурі.

     Колектив невидима сила розколола на дві частини, одні співчували йому, інші «…важко навіть уявити цей моральний стан…говорили підлеглі, ми всі ходили і опускали голови – соромно було підприємцям та людям в очі дивитись…»

     Але чого гріха таїти, формувались корупційні схеми безпосередньо в районній санітарно-епідеміологічній станції, і ці схеми формувались безпосередньо під керівництвом головного державного санітарного лікаря Безкоровального О.І. при мовчазності і самого бувшого керівника Хмельницької РДА Вітвицького І.А. та його заступника п. Вибодовської. Гроші брали майже за все, від видачі дозволу до позитивного акту про обслідування санітарно-гігієнічного стану об’єкту, навіть за проставляння штампику в медичній книжці про санітарний мінімум.

     Вперше про це заговорили журналісти та депутати Хмельницької обласної ради. Невдоволені розповідали свої історії перед телекамерами. До прикладу, це інтерв’ю було в ефірі одного з українських телеканалів.

     Головний державний санітарний лікар Хмельницької області Коломієць М.П. чи не єдиний керівник, котрий із самого початку та за весь період діяльності Безкоровального О.І. особисто фіксував серйозні порушення свого підлеглого на посаді головного державного санітарного лікаря Хмельницького району, але чи не хотів, можливо і побоювався його, так і не добився прийняття вичерпних мір профілактичних заходів до нього. Ось його відписки в одну із прокуратур області «.. ніяких «ознак» та чогось незаконного немає, із ним, тобто Безкоровальним О.І. проведена роз»яснювальна робота».Це надавало впевненості «одноосібному санітарному господареві району» Безкоровальному О.І., котрий навіть свою «команду» запевняв, що йому пообіцяли — з посади ніхто його не усуне.
     У вузьких кругах Безкоровальний О.І. відкрито, цинічно посміхаючись говорив відверто, «…не доказано…гроші траба вміти відмивати..»

     Місцеві бютівці не чекаючи рішення суду спрацювали моментально. За порушення статуту виключили перевертня із партії.

     Інші-створили лазівки для юридичного опротестування, корпоративний захист цьому перевертню. Ось, який буклет підготовив в газету «Проскурів» заступник Безкоровального О.І,- Балашов Олег Васильович, як представник трудового колективу Хмельницької районної санітарно-епідеміологічної станції на той час, сьогодні – начальник Хмельницького міськрайонного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області, головний державний санітарний лікар м. Хмельницького. «… О.І.Безкоровальний , оперативно вирішував питання щодо на¬дання матеріальної допомоги та премій, чесний,поряд¬ний та справедливий керів¬ник. Завдяки його організатор¬ським здібностям та індиві¬дуальним рисам характеру, ми відчули себе колективом його однодумців, який спромож¬ний ставити мету, знаходити шляхи її досягнення та аналізувати отриманий результат…». Це вже було падіння моралі!

     Безкоровального О.І. не насторожували слова колег «… Олег не туди йдеш…зупинись» Мовляв, це вже не здирство, а кримінал. Але Безкоровальний О.І. любив мовити «…То не мої проблеми, хоче висновок, нехай платить…» Спрацював хапальний рефлекс. У цій країні страху у хабарників немає, бо їх, як правило, у в’язницю не саджають. Чоловік, очевидно, добре орієнтувався у зв’язках і можливостях.

     Операція по затриманню хабарника з участю працівників УБОЗа та прокуратури пройшла зразково, як у телевізійному серіалі. Була зустріч в кабінеті Хмельницької районної санітарно-епідеміологічної станції, а потім Безкоровального О.І. вивели в наручниках. Обшуком в службовому кабінеті,цього районного перевертня знайдено та вилучено:грошові кошти в сумі 500 гривень,грошові кошти в сумі 205 гривень грошові кошти в сумі 10 євро грошові кошти у сумі 1400 доларів США пластикові картки на пальне А-95 , на 2000 літрів мобільні телефони – 5 шт. , один із його працівників, що був свідком при обшуку,говорить, я навіть гадки не мав,що в сейфі та шафі для одягу, у потаємних місцях зберігалось таке.

     Хабарники нині ввічливі, сумирні, нікого не змушують тортурами чи погрозами нести долари за ті чи інші дії. Словом, це наче і не вимагання хабара, а джентльменська дружня пропозиція. Їх треба теж розуміти. Вони бувають в області, ще десь інде, і в них постійно виникає потреба в коштах. Чомусь головний державний санітарний лікар Хмельницького району Безкоровальний О.І. не просив якнайшвидше передати ті 100 доларів та 200 грн. йому. А прохачі усвідомлюють, що в того ж таки головного державного санітарного лікаря Хмельницького району є можливість дати мінімальний штраф 51 грн., а може і дати більше – 400 грн. за одне і теж саме порушення санітарно-гігієнічних норм та правил, і все залежить тільки від нього.
     Стосовно вирішення цієї кримінальної справи, то, враховуючи зв’язки у «вищому світі» Безкоровального О.І., поголос серед Прибужжан був однозначний: судом йому буде призначено умовне покарання з іспитовим строком.
     Але, як ми вже повідомляли у попередньому номері газети, суд хоч і присудив мінімальне покарання за цей тяжкий злочин — п’ять років, але без реального відбуттям його Безкоровальним О.І. у в’язниці, із збереженням йому посади головного державного санітарного лікаря Хмельницького району, та ще, ви не повірите, відшкодуванням йому, коштів «за вимушене відсторонення від роботи», в сумі . в сумі 10133 грн. 60 коп. державних коштів.
     Тобто, ні суд першої інстанції, ні судова ко¬легія апеляційного суду Хмельницької області, ви¬носячи вирок Безкоровайному за фактом хабарництва, ні пари з вуст не випустила стосовно ДОЦІЛЬНОСТІ чи НЕДОЦІЛЬНОСТІ позбавлен¬ня Безкоровайного права обіймати певні посади, а значить права подальшого перебування чи не перебування його на посаді голов¬ного державного санітарного лікаря Хмельницького району.
     Суд просто обійшов увагою цей пункт статті про хабарництво. Мов¬ляв, хай хто хоче, так і трак¬тує нашу мовчанку з цього приводу. А коли так, то будь ласкава, обласна санстанціє, себто — Українська державо, волею Хмельницького між¬районного суду, підкріплено¬го ухвалою апеляційного суду Хмельницької області, виплати хабарнику і здирни¬ку Безкоровайному «за час його вимушеного …прогулу» (начебто він не за хабар ви¬мушено «прогуляв», а був захоплений піратами в Со¬малі) понад 10 тисяч гривень зарплати.

     Так і хочеться сказати, чи¬таючи подібний вердикт: «Спасибі, панове судді, що хоч грошовою компенсацією злочинцю обійшлися, а не зобов’язали всіх, хто виводив на чисту воду хабарника Без¬коровайного — слідчих, про¬курорів, УБОЗівців, та и зре¬штою всіх, кого оббирав він як липку на посту санітарно¬го рвача — вибачитись та в ніжки поклонитися Олегу світ Івановичу. Думаю, от коли й справді пошкодуєш, що в судах сидять живі люди, а не роботи, як приснилось Оле¬гу Івановичу, які безпристрас¬но, без огляду на посаду і зв’язки підсудного видавали б на-гора вироки й ухвали.

     Зрештою, ради справедливості зазначу, що незважа¬ючи на все, крапку в цій історії ще не було поставлено.

     За протестом обласної прокуратури справа про поновлення пана Безкоровайного на посаді головного державного санітарного лікаря Хмельницького району знаходилась на розгляді Верховного суду України. А поки що Олег Іванович, як ні в чим не бувало, продовжував справно справляти державну службу в ролі головного санітарного лікаря Хмельницького району.

     І ось,як то кажуть кінець, справі вінець.

     16 березня 2010 р. колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України скасувала вирок Хмельницького міськрайонного суду від 15 жовтня 2008 року та ухвалу апеляційного суду Хмельницької області від 2 грудня 2008 року щодо Безкоровального О.І., справа направлена на новий судовий розгляд в іншому складі суддів.

     29 вересня 2010 р. Ухвалою колегії суддів судової палати апеляційного суду Хмельницької області, за заявою прокурора Хмельницької області, постанова Хмельницького міськрайонного суду від 10 листопада 2008 року про звільнення Безкоровального О.І. від покарання, призначеного вироком Хмельницького міськрайонного суду від 15 жовтня 2008 року також скасована.

     26.07.2010 р. вироком Колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Хмельницького області засудила головного державного санітарного лікаря Хмельницького району Безкоровального Олега Івановича на п’ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням контролюючих функцій в санітарно-епідеміологічних службах на три роки.
     А ухвалою колегії суддів Судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ 25 жовтня 2011 року вирок про позбавлення волі на п’ять років з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням контролюючих функцій в санітарно-епідеміологічних службах на три роки, за скаргою засудженого Безкоровального О.І. – залишено без задоволення.

     Мабуть, читачів мучить запитання: «Як могло таке трапитися, що головний державний санітарний лікар Безкоровальний О.І., депутат Хмельницької районної ради , який проводив в районі навіть «благодійницьку» роботу», систематично вимагав та брав хабарі?

     На жаль, ми достеменно не знаємо причин падіння людини, якій було довірена посада головного державного санітарного лікаря району: чи на його дії вплинула тяга до наживи, а чи корупційна система в країні спрацювала? Однозначно лиш можна сказати, що нинішня підготовка кадрів, просування непідготовлених рядових лікарів своєї «команди» з низькими моральними якостями на високі пости веде не в Європу, а до подальшої зневіри до любої влади, занепаду країни в усіх відношеннях.

 3. Усе це якийсь наклеп на головного лікаря, просто він комусь дуже сильно заважає і хтось дуже хоче на його місце. Люди подумайте розумно під це увесь шумок, зараз будуть снімити усіх, хто кому заважає.

 4. он мешает двум людям которые под шумок его хотят снять
  коррупция там процветала с ещё больши размахом даже когда он был под следствем и не принимал участье в работе и жизнедеятельности поликлинники главные коррупционеры это те кто его сейсас пытается снять…
  уних там и частный бизнес и чорные схемы и серые и двойная бухгалтерия
  судить надо будет не только его но и их как зачинщиков бунта

 5. В Хмельницькій рай.раді проходить позачергова сесія. Голова навідріз відказується писати заяву. Починається бійня.

 6. Дерикот швиденько перезувся у інші кеди:(

 7. Свестун – це скотина, яка вимагала хабарі в особливо великих розмірах! Він має сидіти! Його дружина має бути поруч з ним, адже прикривала його, керуючи медециною в області!

 8. Чи продовжить ВО «Свобода» дальше боротьбу із хабарництвом, чи ОБМЕЖИТЬСЯ СВЕСТУНОМ ? ПРОДОВЖЕННЯ БУДЕ ?
  ЧИ ПОМОЖЕ ЇМ В ЦЬОМУ ІВАН ГЛАДУНЯК ТА АСОЦІАЦІЯ СТОМАТОЛОГІВ ХМЕЛЬНИЧИНИ ?

  Як поступить із нижче перечисленими хабародавцями, тобто особами що давали хабарі Свестуну Роману Степановичу за здачу звітів по стоматології, видачу позитивних рецензій для проходження атестації по присвоєнню,підтвердженню кваліфікаційних категорій, видачу заключень про відповідність стоматологічних кабінетів діючим стандартам,правилам та нормам, отримання відповідних ліцензій для роботи стоматкабінетів ?

  З певних міркувань прізвища хабародавців упускаю!

  1.Завідуючої стоматологічним відділенням Красилівської ЦРЛ – позаштатного спеціаліста зі стоматології району, за дачу хабара в сумі 3200 грн.;

  2.Завідуючої стоматологічним відділенням Білогірської ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 600 доларів США, що по курсу Національного банку України становило 4751 грн. 12 коп. та 1000 грн., що разом становить 5751 грн. 12 коп.;

  3.Хірурга-стоматолога Кам’янець-Подільської ЦРЛ – позаштатного стоматолога Кам’янець-Подільського району, за дачу хабарів в сумі 6000 грн.

  4.Завідуючої стоматологічним відділенням Дунаєвецької ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 4800 грн.;

  5.Завідувача стоматологічним відділенням Новоушицької ЦРЛ, за дачу хабара в сумі 1600 грн.;

  6.Головного лікаря Кам’янець-Подільської міської стоматологічної поліклініки, за дачу хабара в сумі 2000 грн.;

  7.В.О.головного лікаря Шепетівської районної стоматологічної поліклініки – районного лікаря-стоматолога, за дачу хабара в сумі 1600 грн.;

  8.Лікаря – стоматолога – терапевта Деражнянської ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 3100 грн.;

  9.Завідуючого стоматологічним відділенням Хмельницької ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 4800 грн.;

  10.Завідуючої стоматологічним відділенням Старосинявської ЦРЛ – позаштатного стоматолога Старосинявського району, за дачу хабара в сумі 700 грн.;

  11.Лікаря-стоматолога Теофіпольської ЦРЛ – районного стоматолога Теофіпольського району, за дачу хабарів в сумі 3500 грн.;

  12.Завідуючого стоматологічним відділенням Волочиської ЦРЛ – районного стоматолога Волочиського району, за дачу хабарів в сумі 3400 грн.;

  13.Завідуючої стоматологічною службою Віньковецької ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 7200 грн.;

  14.Завідуючого стоматологічним відділенням Ізяславської ЦРЛ – позаштатного стоматолога Ізяславського району, за дачу хабарів в сумі 1500 грн.;

  15.Завідуючого стоматологічним відділенням Ярмолинецького ЦРЛ – спеціаліста з стоматології Ярмолинецького району, за дачу хабарів в сумі 2600 грн.;

  16.Заступника головного лікаря з медичної частини Кам’янець-Подільської міської стоматологічної поліклініки, за дачу хабарів в сумі 4000 грн.;

  17.Головного лікаря стоматологічної поліклініки Славутської ЦРЛ – районного позаштатного спеціаліста зі стоматології, за дачу хабарів в сумі 3000 грн.;

  18.Завідуючої стоматологічним відділенням Летичівського ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 1500 грн.;

  19.Головного лікаря стоматологічної поліклініки Старосинявської ЦРЛ, за дачу хабара в сумі 1500 грн.;

  20.Завідуючого стоматологічним відділенням Полонського ЦРЛ – позаштатного спеціаліста зі стоматології Полонського району, за дачу хабара в сумі 1600 грн.;

  18 фізичних осіб-підприємців, за дачу хабарів в сумі по 800 грн. кожним;

  3 фізичних осіб-підприємців, за дачу хабарів в сумі по 500 грн. кожним;

  фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 200 доларів США, що по курсу Національного банку України становило 1580 грн. 76 коп.;

  • директора ПП «Лакі Дент», за дачу хабара в сумі 800 грн.;
  • власника ПП «Магістр-Валентина», за дачу хабара в сумі 3200 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 4600 грн.,
  • лікаря-стоматолога ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина № 4» м. Нетішин, за дачу хабара в сумі 500 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 5500 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 5000 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 100 доларів США, що по курсу Національного банку України становило 791 грн. 03 коп.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 5000 грн.;
  • директора ПП «ОСОБА_55», за дачу хабара в сумі 5000 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 5000 грн.;
  ТАК ЯКА В НИХ ЗАРПЛАТА,ЯКЩО ДАЮТЬ ТАКІ ХАБАРІ?

 9. СВЕСТУН СМАЧНО ПЛЮНУВ В ОБЛИЧЧЯ РЕВОЛЮЦІЇ ТА АСОЦІАЦІЇ СТОМАТОЛОГІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

  Нова обласна влада на останній сесії 26.02.2014 р., під шумок в залі, з подачі депутата Гладуняка Івана (фракція «Батьківщина»), під головуванням Гончара Івана Ярославовича(ВО «Свобода»), депутатів Дерикота(партія регіонів), із мовчазної згоди курватора медицини в області від губернатора Ядухи В., таваріща Гавришка Вадима,-проголосувала про звільнення самого крутого взяточника-шахрая в м. Хмельницькому та області, заслуженого лікаря України, головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» – головного позаштатного спеціаліста із стоматології управління охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Свестуна Романа Степановича – за власним бажанням !
  Свестун Р.С. протягом липня 2010 – січня 2011 року, тобто за неповних сім місяців, за попередньою змовою із співробітницею стоматологічної поліклініки, завідуючою організаційно –методичним відділом комунального закладу охорони здоров’я «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка», раніше не судимої, Коржан Світланою Михайлівною вчиняли неодноразові шахрайські дії відносно медичних працівників-стоматологів, приватних підприємців та керівників суб’єктів господарювання Хмельницької області, що надають стоматологічні послуги.
  За сім місяців, як встановлено органами дізнання та судами заслужений лікар України, головний лікар Свестун Р.С. разом із завідуючою організаційно –методичним відділом комунального закладу охорони здоров’я «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка», раніше не судимої, Коржан Світланою Михайлівною розвели стоматологів в Хмельницькій області на
  31100 доларів, 50 євро і 14200 гривень. Разом по курсу в переведенні на грн..,більше 135 000 грн.
  Чи мав моральне право Свестун Р.С., разом із своєю спільницею-побратимкою Коржан Світланою Михайлівною в подальшому керувати колективом , в якому налічується більше,ніж 180 чоловік?. Звичайно – ні !!!

  Ну як сьогодні може шахрай вирішувати долю кожної особи яка працює в цьому колективі, керувати установою, приймати чесних працівників,розприділяти премії,інші надбавки до зарплати,робити зауваження про запізнення на роботу? Але він по професійному сів на дно,підбирав тихо своїх, не секрет,що там ще є чимало менших шахрайчиків. Дерикот подавав йому сигнал, і говорив, як меншому своєму побратиму «… Роман, не тягни, звільняйся за власним бажанням, бо можеш не встигнути, я можу не помогти тобі., але Роман більше слухав Вадима Гавриша, та і чуть-чуть не завалився!

  Помаленьку віддихувався,таємно переробляв статут контори, бо вже сьогодні її по іншому ніяк не назвеш. Можливо поділившись 135000 грн., (які йому повернув суд) із зацікавленими депутатами та порадившись з інкогніто,(заява про звільнення за власним бажанням, із його підписом зберігалась в нього в сейфі, тільки без дати, разом із статутами), досяг свого як завжди, харкнув в обличчя колективу, розтоптав це харкотиння на обличчі місцевої асоціації стоматологів та здорової частини колективу, не повернувши шахрайсько- нажиті кошти в суммі 135000 грн., тим кому вони належні, відійшов у вільне,не залежне плавання – за власним бажанням!
  Як казав мій знайомий депутат , щупака відпустили на води чистії, а як я міг голосувати по інакшому,голова Іван так голосував, і так робив. Ми єднались !
  А ще , прийдеш вирвати зуба, а він замість знеболюючого,при видалені зубу, вколе фізрозчин, шкоди ніякої,за то стілець під мною буде мокрий, бо всцюся від болі. ГА ? Шо,Дерикот не дав йому списку, як хто голосував?
  Бо ГЛАДУНЯК цю заслужену мерзоту приймав на роботу за власною заявою,за декілька заходів, а звільнив ДЕРИКОТ за власним бажаням.
  Ось так Іване Гончар-тебе розвели, не тільки розвели тебе, а показали перед всією областю хто у хаті барин, перед майданом,перед простим народом,перед тими що загинули, їх не питали за кого вони,але я впевнений, що проти цієї наволочі !
  Тараненко, а ти проти,чи ні ?
  ВОВКОДРАЙВЕР

 10. Шановні друзі!!!
  Ми всі з болем спостерігаємо за тим, що відбувається в Криму. Наших дітей знову перетворять на пушечне мясо!!!
  В мене питання ” Де нова влада Хмельниччини???? Де Народні депутати” (Лукашук, Сабій, Лобазюк – ЛЮДИ З НАРОДОМ) Вони мають трезвонити в усі колокола, піднімати людей, заявляти про свою позицію!!! А новообраний голова ради??? Що чекає заступника, чи вказівки??? Чи дійсно наша влада у тому числі здали Крим, а потім будуть першими на похоронах солдатів??? Де ви обрані сильні мужі!!!!!!!!!!!!!!11
  Чекаєте розвязки, щоб потім заняти правильні позиції. Чи десь ведете підкилимні торги за посади на Хмельниччині!!!!
  Україна на порозі страшної війни, наші діти, чоловіки в небезпеці!!! А Майдан Хмельницького мовчить!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.