Гривня валиться

Після «рятівного» (для бандюковича) російського кредиту і «дешевого» газу, не сіло-не-впало, банки пропонують вклади гривні під 20-23 % річних! З якого–такого … ? Бо летимо донизу. У скарбниці відсутні кошти і влада  таким чином залучає людські гроші на затикання бюджетних дірок. Кредит під 5 % маємо повернути у грудні 2015 року, і за цей «подарунок» сплатить український народ.  А дешевий газ українцям колись давали фашисти. У душогубках!  Що чекає на нас – вкладників? Долучимо факти.

У вересні 13-го банківські вклади тримались на рівні 10-15 % річних, а вже в грудні, після російського подарунку – 23 %, а долар стовбичить на рівні 8,3 гривні  – не падає до вересневих 8,1.  Що ж буде з людськими  грошима? Прогноз фахівців (газета «Експрес» за 8-9.12.2013р.): «За моїми оцінками, вже до середини року матимемо 9 гривень за долар» –   В.Лановий, екс-міністр фінансів у Л. Кучми.

«У проекті Дербюджету на 2014 рік Уряд заклав курс 8,5 гривні за долар. Але я вважаю, що до літа курс може сповзти до 9 гривень, а пізніше до 10 гривень за долар» – С. Гавриш, академік, заступник секретаря РНБО.

Якщо це станеться, Господи спаси, черги до банків за грошима стоятимуть роками. Я, особисто, знімаю свої кілька тисяч гривень.

Теги: 
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Лев Бірюк

Лев Бірюк

Депутат Хмельницької міської ради ВО "Батьківщина", народний депутат України IV, V, VI скликань
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Бірюкам треба зняти всі кілька десятків тисяч гривень і передати Майдану

  2. Ну Левко, ну жжет.

  3. пиздун.. он в экономике ниц не петрает

  4. Левко ничего из себя не представляет ни в политике, ни в экономике Многие из ему подобных рухоцев приватизировали места в властных структурах из которых их не возможно выкурить уже десятки лет.. – (неокоммунисты)!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.