Так жити далі не хочу!

Страйк –  це колективне припинення  роботи працівниками (невихід на роботу, невиконання своїх трудових обов’язків, на робочому місці) установи, організації, підприємства, чи їх підрозділу. Відповідно до статті 44 Конституції України де, хто працює, має право на страйк для захисту власних економічних і соціальних інтересів.

«Питання організації і проведення мирних заходів регулюється Указом Президії Верховної Ради СРСР від 28.08.1988 року № 9306… Даний Указ є чинним у частині, що не суперечить Конституції України, згідно розділу XV пункту 1 «Перехідних положень» (Лист Міністерства юстиції України від 26.11.2009 року № 1823-0-1-09-18).

Правом на оголошення страйкових дій володіють загальні збори (конференції) підприємств, організацій, установ та їх підрозділи, де шляхом голосування  обирається страйковий комітет  та затверджують вимоги, що стосуються економічних та соціальних інтересів.

Якщо Вас ображає катастрофічне відставання Вашої заробітної плати від росту цін на продукти харчування, товари першочергового вжитку  – ставайте до страйку! Ваші діти безробітні – виходьте на Майдан 21 січня о 14:00.

На згадку. У 2003 році середня заробітна плата по Хмельницькій області  становила 400 гривень. Ціна на ковбасу «Дрогобицьку» – 23,90 грн/кг, а у 2013 році – 81 грн/кг ! Шинка «Елітна» коштувала 9,3 грн/кг, а тепер – 44 грн. Чай – 1,80 тепер – найменше 7,5 грн. за пачку. Торт «Київський»  – десять років тому коштував 10 грн., нині –  78,70 грн… А тепер порівняйте заробітну плату – чи зросла вона у 4-8 разів? А ще згадайте про побори у 700-1000 гривень до школи чи дитячого садка. А хабарі усім і за все! «Пакращення» за януковичами – це відсутність грантованих державою ліків хворим на цукровий діабет, гіпертонію, онкозахворювання і т.д. Інсулін щотижня коштує 272 гривні. А де їх узяти за мінімальної заробітної плати у 1218 гривень? Гривня валиться, долар 8,3, а літом обіцяють всі 9-10 грн!!! І це їх  стабільність і покращення? Твоя зарплата 1500-2000 і ніяких перспектив – виходь на Майдан, ставай до страйку!

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Лев Бірюк

Лев Бірюк

Депутат Хмельницької міської ради ВО "Батьківщина", народний депутат України IV, V, VI скликань
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Эх Лев Васильевич вы то уже пенсию депутатскую себе обеспечили, грех жаловаться. А заслуженно?

  2. Лев Васильевич будет сам тут отвечать? или ктото))))
    если сам то привет от моего отца они вместе когдато работали

  3. народним депутатам пенсію в долярах!

  4. Лёва, начинай с того что сделай хоть что-то нормальное. Ты ничего никогда нормального не делал,только пиз…..л.Пиз…ть не работать хороший принцип.

  5. what this?

  6. Он хочет быть пожизненным депутатом на народном обеспечении.( по царски жить не запретишь)! Товарищь, уступи место достойным людям, патриотам! С многотысячной пенсией отдыхай и радуйся райской жизни, у людей и у тебя разные приоритеты!

  7. он не будет депом он уже на пенсии подрабатывает у Лукашука-кума Микола ты неверно осведомлён

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.