Київський суд не проти, аби шахрай надалі очолював стоматологію Хмельниччини

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалив рішення у справі головного лікаря комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” Романа Свестуна.

Про це НГП повідомили у ВССУ, відповідаючи на інформаційний запит,

“Ухвалою колегії суддів судової палати ВССУ від 1 жовтня 2013 року вищевказані судові рішення (першої і апеляційної інстанцій – НГП) залишені без зміни, а касаційна скарга заступника прокурора Хмельницької області без задоволення”, – зазначається у судовому рішенні.

свестун

Як писав НГП, дії Романа Свестуна, який вимагав та одержав від медпрацівників і суб’єктів господарювання понад 135 тисяч гривень хабарів, а також його пособниці  вироком Хмельницького міськрайонного суду 11 вересня 2012 року перекваліфіковано з ч.2 ст.368 КК України на ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб).

Їх визнано винними та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки і 1 рік 6 місяців відповідно. На підставі Закону України «Про амністію у 2011 році» від покарання звільнено.

13 листопада 2012 року Апеляційний суд Хмельницької області залишив у силі рішення Хмельницького міськрайонного суду у справі головного стоматолога Хмельниччини Романа Свестуна.

Довідка НГП. Романа Свестуна у січні 2011 року затримано на його робочому місці при спробі отримання хабара. Він вимагав та отримав через підлеглого хабар у розмірі 5000 грн у приватного підприємця за отримання довідки на продовження ліцензії з надання медичних послуг. У його службовому кабінеті було додатково вилучено 31 тис. дол. і 14,2 тис. грн., походження яких головний лікар пояснити не зміг.

Прокуратурою області доведено 53 епізоди хабарництва головного стоматолога Хмельниччини.

Більше читайте у статті “Свестун залишився амністованим шахраєм. Вердикт вищого суду”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.