Влада на службі у «Свободи»

В піар-кампанії є неписане правило – «неважливо, що було насправді, важливо, що знає адресат». Цим сповна скористалася ВО «Свобода», вщент вигравши інформаційну війну у влади навколо подій у Кам’янець-Подільському 23 вересня.

Тези «ПР злякалися націоналістів», «хмельницькі «тітушки» зривають зустріч нардепа», «влада б’є людей» і т.д. облетіли провідні центральні ЗМІ країни. Опозиціонери сповна скористалися міфом про «бандитську владу». Як наслідок, рядова зустріч народного депутата переросла в подію всеукраїнського масштабу.

На що обласна ПР кволо «відбивалася», як мінімум, дивними порівнянням Фаріон із Гітлером та шкодою від її виступів у Кам’янці євроінтеграційним процесам України. О, сказано! Одним словом, «підняли» вплив Фаріон до таких висот, що тій самій і не снилося.

Продовження…

І що хтось сумнівався, що тема цих подій ще не вичерпана? Цього тижня «свободівець» Ігор Сабій із трибуни ВР заявив: «Влада відпрацьовує сценарій президентської кампанії, намагаючись зривати зустрічі з депутатами-опозиціонерами». І далі по тексту…

То ж, якщо хмельницькі «регіонали» дивно гіперболізовували саму Фаріон, то тут «свободівці» пройшлися грамотно і масштабно. Для повного закріплення месиджу про «представників злочинного режиму» ще декілька раз буде озвучено про хід розгляду справи правоохоронцями та бездіяльність місцевої влади. Потім можна ще подавати скарги у різні міжнародні інстанції і «святкувати» місяці, півріччя і річницю подій. Безпрограшна тема для піару забезпечена надовго.

Партія регіонів, 23 вересня, мала можливість інформаційно «опрацювати» сотень прихильників «Свободи» під час самого заходу. А в результаті чиєсь «креативне» рішення «йти на війну із тими, хто війну сам шукає» призвело до інформаційного фіаско. На зустрічі із Фаріон були сотні, а про «кам’янецьких спортсменів» прочитали і почули сотні тисяч.

Можна, звичайно, обговорювати різні конспірологічні варіанти: починаючи тим, що «Свобода» сама це організувала і закінчуючи, що ПР навмисне так тонко їм підігрує. Хтось в це вірить, чесно? В такому випадку, влада демонстративно б покарала винних. Та й не варто шукати хитро-розумних схем там, де все пояснюється банальним невіглаством.

Тепер ВО «Свобода» може вручити грамоту організатору кам’янецьких подій «за вагомий внесок у розвиток партії». І як тільки у опозиціонерів почнеться напад вірусу «гострої рейтингової недостатності», вони вже знають куди звертатися за «ліками».

Далі буде…

Теги: , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Ярослав Макітра

Ярослав Макітра

Ярослав Макітра, політичний консультант, журналіст
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Да правильно автор каже, просто дуже радію що так званий адмінресурс реалізують люди, які в цьому так мало смислять.

 2. я завжди кажу: якщо б Ядухи і його команди не було, їх треба було б вигадати:)

  В ПР просто не здатні думати.

 3. А я впевнений, що ПР+Свобода = другий термін президенства Януковича!

  • кидай строчити коментарі, бігом на битву Екстрасенсів, там саме новий сезон розпочався. З такими здібностями ти точно виграєш!

 4. підтримую: ПР оголосила війну тим, хто її шукає 🙂 Браво, глядачі, а вони і є електоратом, почули тільки, що влада тисне на людей, б”є людей… з малнької історії вийшла ціла піар-кампанія для “Свободи”

 5. Фігня це все! Що ті, що ті грають, зрозуміло кожній адекватно мислячий людині.Нормальної влади як мінімум років 10 не побачимо.

 6. Ядуха і його убога банда завжди програють в одні ворота. Їх то яйцями закидають, вся країна сміється, то ще щось. Так і тут обісралися.

 7. я скажу добрі слова на адресу автора.
  У Хмельницькому майже немає політичної аналітики і такі статті – це як сонячне світло серед темної ночі.
  Пишіть ще, авторе!

 8. та дрючить Свободу Партію регіонів і правильно робить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.