Хмельницька «Батьківщина» проголосувала за власний імпічмент

Початок нового політичного сезону виявився провальним для хмельницької облорганізації ВО «Батьківщина». 12 голосів за підтримку «імпічменту Президенту» у Обласній раді поставили важкий політичний діагноз, яким зараз захворіла партія в області.

Голосування у Облраді поставило цілу низку питань, як внутрішньополітичного, так і стратегічного плану:

а) Чи не варто спочатку закінчити питання власної структуризації перед тим, як братися за реалізації питань загальноукраїнської політичної стратегії?

б) Не простіше було порахувати голоси перед винесенням питання на розгляд?

в) Хто «безпосередній генератор» ідеї голосування саме зараз і в чиїх інтересах він діяв?

г) І навіщо питання імпічменту піднімати зараз (напередодні самміту у Вільнюсі), коли, в силу обставин Віктор Янукович, змушений зближуватися із Європою?

Разом з тим, провальне голосування фактично «оголило» проблеми, які зараз переживає Хмельницька облорганізація партії Тимошенко-Яценюка.

Сам всеукраїнський процес злиття «Батьківщини» із «Фронтом змін» об’єктивно важкий і багато в чому унікальний у новітній історії вітчизняної політики. В багатьох регіонах йде боротьба за розподілу сфер впливу між колись політичними антагоністами у новій об’єднаній партії. Проте, це радше внутрішньопартійні не помітні загалу політичні інтриги. Хмельницька ж облорганізація «Батьківщини» опинилася в куди пікантнішій ситуації.

Від керівництва обласною організацією відсторонено «зрадника» Василя Кравчука, який, за результатами останніх голосувань у парламенті, виявляється уже і не зовсім «тушка» – голосує частіше із опозицією. А колись впливовий член «Батьківщини» мер міста Сергій Мельник,  незважаючи на активну підтримку на парламентських виборах само-висуванців, намагається зберегти для себе бренд партії під місцеві вибори. При цьому, досі триває не простий процес об’єднання із «Фронтом змін». І на цьому фоні теперішній керівник Валерій Лєсков, який «завис» у незрозуміло статусі (чи-то в.о., чи-то т.в.о.), безрезультатно намагається створити видимість управління процесом.

Питання, чи здатні в таких умовах хмельницькі «біло-сердечні» на якісні опозиційні дії риторичне. Звідси і наслідки: 12 голосів (а тільки членів фракції – 23) за звернення «по імпічменту Президента».

В «сухому залишку»: виборці переконалися в політичній нездатності опозиціонерів; і це у базовому електоральному регіоні. Можливо, насправді, це і було ціллю голосування?!

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Ярослав Макітра

Ярослав Макітра

Ярослав Макітра, політичний консультант, журналіст
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. погоджуюся, Батьківщину злили. Питання чи від тупості спеціально

  2. Про Батьківщину можна забути, Тимошенко її продала Яценюку. А з ним її повний капут! Тому не тратьте навіть сил , щось коментувати, Юля зрозуміла , що політична карєра її закінчена. Я 10 років в її партії і побачила зсередини що всьому капут!

  3. внесу уточнення. голосування було за підтримку проекту ЗУ “Про порядок імпічменту … “, який внесений Яценюком, Тягнибоком, Кличком. депутати не ставили вимоги імпічменту Януковичу персонально. думаю, що якби всі депутати вникли в суть питання – рішення було б проголосоване, в тому числі депутатами ПР. а так шкода, що юридично правильна ініціатива не знайшла достатньої підтримки.

    • яка різниця? за що там голосувалося в деталях? голосування показове, нема дисципліни, нема порядку, нема партії. Юля б за це на палю посадила всіх вас недоте і зрадників

  4. а автор, то хто? Із “батьківщиною” то все зрозуміло.

  5. Любові. Навряд чи Юля продала би своє дитинча фактично опонентові. Напевне, усе більше прозаїчно. З досвіду знаю, якими владолюбними бувають жінки. Відібрати в “шахинь” щось не так вже й просто. А чоловіки, які втомилися від матріархату та другорядних ролей, скористалися ситуацією – арештом Ю.Т. Під виглядом боротьби за свого лідера вони робили усе можливе, щоби вона залишилася за гратами. Що стосується лідера – Арсенія Яценюка, то він поміж тодішніх політиків був єдиною яскравою фігурою, яка б більш-менш замінила опальну лідерку. Якби ЮВТ дійсно продала партію, то, напевне, вона би давно вже була на волі. І погоджуюсь з думкою деяких експертів, які вважають, що ані Турчинов, ані Яценюк не прагнуть насправді звільнення Тимошенко. Максимум, на що вони можуть погодитися – то її лікування за кордоном.

  6. БАТЬКІВЩИНУ-любіть! А про во”Батьківщина”-забувайте!!!

  7. Ще б проконтролювали мера Хмельницького на цепочку освітян. В управлінні освіти, що хотять те і творять. Там таке твориться. Хуже чим при ПР. А зараз вони вже взагалі крила пороспускали, що хотять те і творять- вони ж при владі. Звернення-прохання до МАЙДІНІВЦІВ, А ТАКОЖ ДО ДІЮЧОЇ вЛАДИ проконтролюйте цей структурний напрямок освіти і я думаю, що коли їх начнуть шманати то вони ще швидше ніж ….. повтікають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.