У Хмельницькому було презентовано ідею створення нової політичної сили

В понеділок, 20 травня, у Хмельницькому було презентовано ідею створення нової політичної сили. Громадські діячі, політичні експерти, науковці та підприємці з різних куточків України заради системних перетворень в країні об’єднуються в принципово нову політичну інституцію, робоча назва якої – «СИЛА ЛЮДЕЙ». Серед тих, хто вже об’єднався є й відомі хмельничани: колишній мер міста Нетішин Ольга ОМЕЛЬЧУК, депутат обласної ради Олег ДЕМЧУК та громадський діяч Руслан РОХОВ.

«Українці мають піднятися та усунути від влади тих, хто вже багато років обкрадає та нищить країну, лише тоді можливі якісь зміни. Ми маємо мобілізуватися та докорінно трансформувати країну. А для цього громадяни мають об’єднатися у справжню громадянську політичну силу. В силу, яка буде побудована нами на принципах самоорганізації та самоврядності, знизу вгору, від найменшого сила і до столиці.» – зауважив Руслан РОХОВ, починаючи презентацію СИЛИ ЛЮДЕЙ.

Окрім хмельничан, презентували ідею створення громадянської політичної сили також й гості:

• Олександр СОЛОНТАЙ, експерт Інституту Політичної Освіти (м.Київ);
• Олексій ГОНЧАРУК, адвокат, керуючий партнер у компанії “Constructive Lawyers”(м.Київ);
• Зураб КАНТАРІЯ, громадський діяч та підприємець з Рівненщини;
• Дмитро КРОПАЧОВ, депутата Житомирської обласної ради.

У презентації взяло участь багато представників громадських організацій, політичних-експертів, депутатів місцевих рад, представників інших політичних сил, а також активні хмельничани та представники малого і середнього бізнесу. Загалом було нараховано біля сіми десятків учасників.

Під час зустрічі було обговорено:

– навіщо людям об’єднуватися в політичну силу;
– якими мають бути принципи та цінності такої сили;
– чому саме самоорганізація, субсидіарність та самоврядність мають стати ключовими принципами формування СИЛИ ЛЮДЕЙ;
– якими будуть алгоритм дій, внутрішня взаємодія та механізми прийняття рішень для досягнення бажаної цілі;

За словами організаторів, ця подія започаткувавала процес об’єднання обднодумців на Хмельниччині.

Ініціатори об’єднання готові стати великою командою з кожним, кому близькі їх цінності та принципи, а саме – гідність, свобода, відповідальність, справедливість, відкритість, дієвість, солідарність, конкурентність, добробут. Але, вони підкреслюють: об’єднуватися будуть тільки з тими, хто хоче змінити країну, а не дорватися до влади.

«Приймаючи усі свої рішення, ми керуємось цінностями та принципами, які є основою дій кожного з нас. Ми будуємо силу для людей, а не черговий проект на замовлення олігархів. Тільки сила, розбудована за правилами, знизу догори, зможе протистояти діючій системі. Ми їздимо регіонами в пошуках людей, які мають схоже бачення. Людей, яким болить за державу, які хочуть та можуть об’єднатися, щоб змінити країну!» – наголосила Ольга ОМЕЛЬЧУК, учасники презентації СИЛИ ЛЮДЕЙ.

На думку організаторів, об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ стане основою для формування потужної новітньої політичної сили, яка буде принципово іншою. Вони переконані: а ні помаранчеві, а ні біло-голубі, не змінювали країну, оскільки боролися за владу як спосіб особистого збагачення, а не за інструмент для справжніх перетворень.

З цих причин одним з основних завдань СИЛИ ЛЮДЕЙ буде проведення політичної люстрації. І почали ініціатори об’єднання з себе! Організатори презентації підкреслили, що членами нової громадянської політичної сили не зможуть бути політики, які були депутатами ВР, членами Кабінету міністрів, Президентами України, головами ОДА, генеральними прокурорами, суддями Конституційного суду, починаючи з 2004 року. «Ці люди вже мали шанс змінити країну, але не зробили цього, а отже тепер їм зась у політику» – додають ініціатори об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ.

«Ми хочемо, аби наші діти жили у цивілізованій країні, в центрі якої — Людина. Коли читаєш політичні програми, то розумієш, що там написано багато гарних, потрібних речей. Але вони не виконуються. Не виконуються тому, що були написані тільки для того, щоб за них голосували. В цьому джерело зневіри – ніхто не відповідає за свої слова», зазначив депутат Хмельницької обласної ради – Олег ДЕМЧУК, один з ініціаторів СИЛИ ЛЮДЕЙ.

Як зауважили організатори презентації, зустрічі в Хмельницькому – це вже 10-та презентація ідеї створення громадянської політичної сили «СИЛА ЛЮДЕЙ». Перед нею вже відбулися презентації в Сумах, Івано-Франківську, Чернівцях, Львові, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Сімферополі та Києві. «Представлення проекту засад та правил об’єднання відбудеться у всіх регіонах України, а тому ще до кінця травня організатори відвідають Харків, Донецьк, Житомир та Чернігів. А у червні – в решті областей.» – додають у СИЛІ ЛЮДЕЙ.

Після завершення регіональних презентацій, буде розпочато процес створення оргкомітетів, від оргкомітету первинного осередку СИЛИ у найменшому селі до національного оргкомітету, якій підготує та проведе установчий з’їзд політичної сили в Києві. Делегати з’їзду мають затвердити програму та план дій СИЛИ ЛЮДЕЙ, обравши з поміж кращих концепцій запропонованих експертами, що розроблятимуться на базі пропозицій, які надійдуть від регіональних оргкомітетів.

Кінцевим результатом процесу об’єднання людей стане створення справжньої громадянської політичної сили з програмою та планом дій, яку заснують декілька тисяч громадян України, яких об’єднали спільні цінності та принципи, а також спільне бачення країни в якій ми хочемо жити.

“Саме так зародиться СИЛА ЛЮДЕЙ!” – наголошують організатори презентації.

По завершенню презентації ініціатори закликали всіх, хто поділяє такі демократичні та ідеологічні засади, разом створювати оргкомітети, визначати координаторів та формувати програму.

* * *

Детальна інформація про створення політичного об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ: www.sylalyudey.org

З питань отримання коментарів та додаткової інформації звертайтесь: тел. 097 782 69 78

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Omelchuk Olga

Коментарів: 6

  1. Сила Рохова….))))))

  2. Олю, склалось враження, що матеріал або проплочений, або ліньки було аналізувати і ви вирішили тупо скопіювати прес-реліз.

  3. повний абзац, Рохов в житті ні дня ніде не працював, проїдає мамкині і папкині гроші, як він може про якусь Силу людей триндіти

  4. Оля, ти ще в школі була останньою дурою в класі. І так і залишилася.

  5. Рохов?) Политическая сила обречена на пустобрехство и провал. Как одним из главных может быть главный неудачник?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.