Куточок політичної толерантності у Хмельницькому

Від чотирьох штабів одночасно виставлено агітаційні намети на перехресті вулиць Подільської та Проскурівського підпілля у Хмельницькому (територія виборчого округу № 187). В один ряд поруч із міською поліклінікою № 1 вишикувалися намети об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина», партії УДАР Віталія Кличка, Партії регіонів. Між ними притулився дещо менший намет кандидата у депутати Верховної Ради України Олександра Слободяна (президент ЗАТ «Оболонь», самовисування).

 

Це найбарвистіша політична палітра у Хмельницькому. Подекуди агітаційні пункти встановлюються попарно – Партії регіонів та ВО «Свобода» або УДАРу й Партії регіонів. Та щоб одразу стільки різнополюсних політичних сил в одному місці…

 Через перехід кілька разів розгортались і «свободівці», та, видно, облюбували інше місце. Мимоволі у Хмельницькому сформувався куточок політичної толерантності.

 

– Чи виникають у вас якісь тертя? – запитуємо у єдиного агітатора у зеленій футболці з написом «Оболонь».

 

– Я сьогодні перший день у цьому місці, – відповів він. – Все гаразд, люди підходять, цікавляться. Та от сусіди у білій палатці не задоволені були. Проте помирилися – ми ж тут не торгуємо, а люди або підходять по черзі до кожного або відразу до тих, кому симпатизують.

 

– Нам то що? Кожного сюди відрядили від виборчих штабів. Дозволи на розгортання наметів теж штаби у міськвиконкомі отримували, – аргументує один із трьох агітаторів з намету «Батьківщини». – Депутатам від наших партій треба ж буде працювати під одним дахом, то чому б нам не постояти за них на одному перехресті?

 

Першими це перехрестя зайняли агітатори Українського Демократичного Альянсу за Реформи Віталія Кличка. «Через пару днів після нас свій намет почали встановлювати регіонали, – розповів агітатор-ударівець Євген Ступніцький. – Ми їх поважаємо, вони старші люди. Відповідно й електорат, – люди, які до них зазвичай підходять, – теж старші. Але скажу без бравади, ми на цьому перехресті найпопулярніші».

  Михайло Цимбалюк.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Цимбалюк Михайло Петрович народився 7 січня 1967 року в с. Моломолинці, Хмельницького району. Після школи закінчив Хмельницьке медичне училище, вищу освіту здобув у Інституті журналістики Київського Національного університету імені Т. Г. Шевченка. Служив у Збройних Силах СРСР, працював у Ярмолинецькій районній газеті «Вперед», хмельницьких газетах «Всім» та «Подільський кур’єр», «Експрес» (Львів), «Фортеця» (Кам’янець-Подільський), у Хмельницькій облдержтелерадіокомпанії «Поділля-Центр», прес-серетарем компанії «Хмельницькобленерго» і в прес-службі державної податкової служби у Хмельницькій області. Наразі працюю прес-секретарем кампанії громадського спостереження за парламентськими виборами ОПОРА у Хмельницькій області.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.